Rüyada Okşamak Görmek

Rüyasinda esini oksayarak bundan tat duydugunu görmek, onu sevdigine, eger bundan zevk almazsa, aralarinda sogukluk olacagina delalet eder. Kendine helal olmayan bir kadini oksadigini gören, kötü ve mekruh bir sey yapmis olur. Birisini oksadigini gören, onu tecrübe eder. Sevdigi bir adami oksadigini gören sevinir. Rüyasinda birini oksayarak sehvet duymak, muradinin olacagina isarettir. Ibni Sirin (ra) ile diger bazi tabircilere göre; el ile oksamak oksanilanin oksayandan hayir ve menfaat görmesine isarettir. Bir baska rivayete görede: Kendine helal olmayan bir kadini oksadigini gören kimse kötü bir is yapar. Sevdigi bir adami oksadigini gören kimse sevince erisir. Bazi tabirciler de oksamak, oksanilanin oksayandan hayir ve fayda görmesine isarettir, demislerdir.

Rüyada Okşamak yorumları

Selda

Sevdiğim adam yüzümü okşüyor bende elini öpüyorum yorumunuzu bekliyorum

Şahin

rüyamda hoşlandığım kız sürekli sırtımı okşuyordu bu nedemek acaba

sevda

rüyamda annem kocaman bir arıyı havadayken okşadı korkma bu zararsız dedi bana . rüya işte.

duygu

rüyamda birisi saçımı ve kafamı okşuyor ama o kişiyi göremiyorum bu ne demek?

elif

rüyamda sevmediğim bir kadın saçımı oksuyodu bu nedemek

gülseren

rüyamda rusca yazılı bir kamyon görüyorum daha sonra tanımadığım bir bayan başımı okşayarak senin kısmetin hiç yok bütün şansızlığın çakraların kapalı bu tur şeylere inanmam aslında sonra eli ile başımı okşayarak her şey düzelecek diyor hayırdır inşallah diyorum yorumunuzu bekliyorum teşekkürler

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*