Nur

Karanlıktan aydınlığa çıkmak kafir için imana, günahkar için hidayete; Nur görmek isyan ve tuğyandan sonra tövbe etmeye, körlükten sonra basirete; salih amele, hayırlı evlada, Kur an a ve alime; Nurdan elbise giymek faydalı ilme, bedeninin herhangi bir yyerinden nur çıktığını görmek ilim ve irfanı ile halka faydalı olacak bir erkek çocuğa; Aydınlık bir ortamdan zulmete çıkmak zenginlikten sonra yoksulluğa, itibar görmeden sonra horlanmaya, hidayetten sonra sapıklığa ya da kör olmaya delalet eder.

Rüyada nur görmek , aydınlık ve doğru yola işarettir. Kafir bir kimse karanlıktan aydınlığa çıkarsa islamla Allah’a yakınlığı keşfeder. Aydınlıktan sonra karanlığa çıkarsa, fakirlikten zenginliğe, delaletten sonra doğru yola, isyandan sonra tövbeye işarettir.

Rüyada nur, aydınlık ve doğru yol demektir. Kafir bir kimse bu Rüyayı görürse Islama a yakınlığı keşfeder. Aydınlıktan sonra karanlığa çıkarsa, yoksulluktan zenginliğe, işaret eder. İsyandan sonra tövbeye yorumlanır.

Büyük bir iç huzuru, bolluk, zenginlik, mevkii, ün, mutluluk olarak yorumlanır.

Rüyada nur görmek, aydinlik ve dogru yola isarettir. Kafir bir kimse karanliktan aydinliga çikarsa islamla Allah’a yakinligi kesfeder. Aydinliktan sonra karanliga çikarsa, fakirlikten zenginlige, delaletten sonra dogru yola, isyandan sonra tövbeye isarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Nur Görmek yorumunu okudunuz. Nur ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada N harfi ile başlayan Rüya Tabirleri N sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Nur rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Nur yorumları

Ahmet

ruyamda sunlari gordum:
kendimi küçük bir odada buldum, odanin ortasina duruyordum ve bekliyordum, heycanla bir $ey bekler gibi duruyordum ama ne oldugunu bilmiyordum, sonra sol taraftan gökten iner gibi bir adam gördüm arkasinda oyle bir i$ik vardiki gözümü kama$tiriyordu, o isik yüzünden sadece adamin uzun oldugunu ve bastonlu oldugunu gördüm ve bembeyaz icinde oldugunu gördüm, aniden geldigi için sasirdim, sonra sagimdan iki üç kadin yanima gelerek ve gülümseyerek bana bir bebek tutusturdular yine saskin halime neden bana bunu verdiniz diye tam soracaktimki, sevgilim sagimdan yaklasarak mutlu bir ifadeyle "oglumuz" diyerek bana seslendi, saskin icinde yuzum gulmeye basladi ve solumdan o "nur" bana seslendi ve dediki " o senin oglun, onun adi mustafa, o bizim son peygamberimiz dedi heybetli bir sesiyle" bende "nasil olur imkansiz dedim" korkmaya basladim cunku son peygamberimi Hz Muhammed Mustafa oldugunu biliyordum bu bebek o olamaz dedim kendi kendime, sevgilim korku icinde oldugumu anlayinca tekrardan "korkma o bizim oglumuz" dedi, o vakit icimdeki korku yavas yavas gitmeye basladi, sevincten gulmeye basladim, sonra bebegimin tam yuzunu bakmak isteyince o anda uyandim...

hatalarim varsa af ola

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Akıl Görmek | Rüyada Akıl danışmak Görmek | Rüyada Akıl hastanesi Görmek | Rüyada Akıl Hastası Görmek | Rüyada Akılsızca hareket Görmek | Rüyada Akılsızlık Görmek |