Rüyada Nar Görmek

rüyada Nar görmek

kışın soğuk havada Nar rüyası hayırlıdır. kırmızı nar, bolluk, zenginlik olarak alınır. Genç kız Rüyasında ekşi nar yerse aşık olacaktır, fakat seveceği pekte hayırlı biri çıkmayacaktır. Nar ayıkladığını gören kimse bol para kazanır.

Rüyada nar görmek; uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla kucaklaşacağınıza, ekşi nar yemek, haram kazanç peşinde koşacağınıza, cesaretinizin kırılacağına, içe dönük bir insan olacağınıza, olmuş narları topladığınızı görmek; zengin birinden mal sahibi olacağınıza mevsiminde nar yemek; birisi ile yaptığınız kavgada kaba kuvvete maruz kalacağınıza işarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Nar Görmek yorumunu okudunuz. Nar ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada N harfi ile başlayan Rüya Tabirleri N sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Nar rüyanız hayr olsun.

Rüyada Nar yorumları

miyase

tanımadıgım bir kadın rüyamda narı kırıp içini çırpıyordu bizi yesin diye

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Sakı Görmek | Rüyada Sakındırmak Görmek | Rüyada Sakınmak Görmek | Rüyada Sakız Görmek | Rüyada Sakız agacı Görmek | Rüyada Sakız kabagı Görmek |