Rüyada Köpek Balığı Görmek

Rüyada köpek balığı görmek, genelde iyiye tabir edilmez. Rüyada köpekbalığı görmek kötü haber alınacağına işaret eder.

Rüyada köpekbalığı görmek düşmanlarınızın olduğuna işarettir. Yine rüyada köpek balığı görmek sizi kıskanan sahte arkadaşlarınızın olduğuna tabir edilir.

Bazı tabirciler rüyada köpek balığını görmeyi şerefli kişi ile yorumlamışlardır. Buna göre ruyada köpek baligi görmek, hayatta yenilmek bilmeyen bir dostla yorumlanır.

Bir baska rivayete göre de, Rüyada Köpek balığını görmek, şerefli, himmet sahibi ve soylu bir şahsa işaret eder. Çünkü çok güçlü olan köpek balığını yenmek güçtür.

Rüyada Köpek Balığı yorumları

Sultan

Rüyamda tencerede köpek balığı hasliyordum kapağını açıp kuyruk kemiğini çıkardık canlıydı tekrar kapattık

nur

denizin içinde küp bir nesne vardı o küpü oraya iki arkadaşım yerleştirmişti denizde köpek balıkları ve eğitmeni vardı ben küpün üzerinde duruyordum eğitmene bi köpek balığı yaklaştı açıklama yaparak onu fırlattı sonra tekrar bi köpek balığı gelip onu öldürdü ben onun şokuyla denize düştüm bi arkadaşımla köpek balığı bize doğru geliyodu kaçarken karşıdan kuşlar gibi üçgen dizilmiş 22 tane daha köpek balığının geldiğini gördük kara diye çıkmaya çalıştığımız şey bi deniz yatağıydı tam ona çıkarken ters döndü arkadaşım çıkarsak bizi öldürürler suyun altında kal dedi ve 23 köpek balığının üzerimizden geçişini seyrettik

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*