Sponsorlu Bağlantılar

Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadinin kendini Hamile olarak görmesi mal, bir erkegin kendisini Hamile görmesi hüzün ve kederdir.

Rüya sahibi erkek veya kadin olsun, hamilelik görmek karninin büyüklügü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder.

Henüz balig olmamis bir çocugun kendisini hamile görmesi babasi ile ve küçük kizin hamile oldugunu görmesi de annesi ile yorumlanir.

Kirmani söyle diyor: Rüyasinda hamile oldugunu görenin mali artar. Karisinin hamile oldugunu gören, dünya mallarindan bir sey ister.

Hamilelik gerek erkek ve gerek kadin için her durumda hayirlidir. Hayvanlardan birinin hamile oldugunu görmek hayir ve menfa attir.

Bir baska rivayete görede: Rüyada hamile oldugunu gören kadinin, malinin artmasina, övülmeye, izzet ve serefe nail olmaya isaret eder.

Erkegin, kendisini hamile oldugunu görmesi, insanlardan gizledigi ve ortaya çikmasindan korkulari agir bir üzüntü ve kedere isaret eder.

Hamilelik, gerek erkek gerek disi olsun, rüyayi gören kimse için dünyaca olan fazlaliga isaret eder.

Rüyada hamile kadini görmek, üzüntü ve kedere ve gizli islere isaret eder. Erkeklerin hamileligi, alim için ilminin fazlaligina, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacagi bir seyi yapmasina isaret eder.

Bazen de erkegin hamileligi, onun üzüntü ve kedere düsmesine isaret eder. Bazen de hamilelik, ask ve muhabbete isaret eder.

Bazen de rüya, erkekle kadin arasini bir yerde birlestiren kimseye yahut hastaliga ya da evine hirsiz girmesine veya çaldigi bir seyi sahibinden gizlemesine isaret eder.

Rüyada erkegin hamileligi, kendisini iple helak etmesine isarettir. Bazen de, mümkün olmayan seylere yardim etmekle yalanci olur.

Bazen, bozuk iman ve itikadim gizler. Bekar kizin kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek ugursuzluk ve siddete isaret eder. Bazen de o kizin bulundugu yerde hirsiz ve yangin gibi meydana gelecek kötülüge isaret eder.

Bazen de o kiza cin dokunmasina veyahut kendisine münasip ve layik olmayan birisine nikahlanmasina ya da uzun müddet evde kalmasina isaret eder.

Kisir kadinin veya hayvanlarin erkeginin hamileligi, senenin kitligina, haynn azligina, hirsizlar tarafindan gelecek fitneye serrin çok olmasina isaret eder. Kisir kadinin yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan dogurmasini görmesi, ser ve siddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çikmasina isaret eder.

Bir kimse kendi haniminin hamile oldugunu görse dünya metasindan bir sey arzu etmesine isaret eder.

Kendisinin hamile oldugunu gören kimsenin mal ve dünyasindaki ziyadelige isaret eder. Hamilelik, gerek kadin gerekse erkek için her halde iyidir. Dul kadin ve genç kizin kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine isaret eder.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada özellikle iyi ve kullanışlı bir hayvan görmek (etinden veya sütünden yararlanabilinen gibi) kişinin yakın zamanda refaha kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ayrıca hamile bir hayvan görmek yakın zamanda işinizde Kar edeceğiniz ve faydalar göreceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Hamile Olmayı Düşlemek, Düşünmek

Rüyada hamile olmayı dileyen, düşleyen veya düşünen kişinin yakın zamanda evleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Hamile Olarak Düşünmesi

  1. Kişinin dünya görüşü hamile karının büyüklüğü kadar genişleyecek ve zenginleşecek anlamına gelmektedir.
  2. Kişinin yakın zamanda hüzün yaşayacağı anlamına gelmektedir.
  3. Eğer kişi rüyada bir erkek çocuk doğurursa büyük bir felaket yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişi rüyada kız çocuk doğurursa bunun tam aksine eline büyük bir para geçeceği anlamına gelmektedir.
  4. Kişinin, diğer insanların henüz bilmediği ciddi sorunları ve endişeleri olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorun ve endişeler giderek büyüyecektir ve yakın zamanda ortaya çıkacaktır.
  5. Kişi öğrenci ise, rüyayı gören kişi daha fazla bilgi edinecektir.
  6. Kişi esnaf veya ticaret ile uğraşıyor ise, kişi başka birinin yararına olacak bir para kazanacaktır.
  7. Kişinin yakınında bir düşmanı olduğu anlamına gelmektedir.
  8. Kişinin kara sevdaya tutulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Hamile Olmak Görmek yorumunu okudunuz. Hamile Olmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada H harfi ile başlayan Rüya Tabirleri H sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Hamile Olmak rüyanız hayr olsun.
Paylaşmaya ne dersin ?

0

Rüyada Hamile Olmak yorumları

bilal

hamile bir kadını sırtımda eve götürüp dinlenmesini sağladım

yasemin

eşimle mahkemelik olduk şu aralar aramız limoni onu çok seviyorum karmaşık bir ilişkimiz var
rüyamda hamile olduğumu gördüm fakat öyle bişey oldu ki gerçekte hissettim çok sevindim bir o kadarda hoşuma gitti eşimin hiç sevmediğim annesiyle ablasıyla mutlu olduğumuzu gördüm ablasının bana küçük küçük hediyeler aldıklarını gördüm deniz kenarında bir erkek vardı denize atladım karnımın ağırlığını da gerçekten hissettim ben denize atlamadan önce bir yolcu arabası geldi bir çok insan o arabadan indi kayıklar vardı deniz kenarına yanaşmış anlamı ne bunun ben hayıra yordum sizce ne anlama geliyor lütfen benim için önemli

fatma

kendimi hamile gördüm

gulllu

Komsu kizi beni hamile gormus diyormusum ki ben hamileyim ve kaynanam ta dermiski alayim sana bol disort anamini bilen yazin lutfen

irem

rüyamda hamile değildim ama çevremdeki herkez beni hamile biliyordu annemde herkese hamile olduğumu söylüyordu iyi ama ben hamile değilim diyorum annem ben herkeze hamile olduğunu söyledim dedi lütfen bu rüyami yorumlarmısınız ne anlama geldiğini söylermsiniz ilginiz için teşekkür ederim

meltem

kafamı karıştırdı olumlu olumsuz içiçe..

ayşe

ben rüyamda bir parkta oturuyorum elimdede sigara var sigara içeken kadının biri bana sen hamilesin dedi şaşırdım ama kadını görmedim sadece ses tonu kadın sesiydi korktum

hamile

ben hamileydim ağrım olmuş annem beni hastaneye götürmüş sonra 4 aylık hamile olduğum ortaya çıkmış sonra eşim annem sormuş çinsiyeti ne diye kız olduğun öğrendik annemde sonra ben eşimin yanında ağrım olduğundan uzanıyordum annem bana diyor düşür bu bebeği bende yok nasıl yaparım dedim

zahra

yruyamda ben hamileydım
karnım buyumuştu

satı

merhaba ben rüyamda 9aylık hamile olduğumu ve doğumum kolay olsun diye yürüyüş yaptığımı gördüm ve cevap beliyorum teşekkürler

Endam

Rahmetli amcamın dul eşini hamile gördüm, amaoğulları dahil herkes normal karşılıyor ama sorgulamaya başlıyorum yorumunuzu bekliyorum

sena

rüyam da iki aylık hamileydim bebeğin cinsiyeti belli değildi ama hareketliydi hareketlerini izliyor sürekli takip ediyordum hareket halinde hiç durmuyordu hayır olsun inşallah :)

ayten

rüyamda ev almışım amaengüzel yeri banyosu çok büyükmüş çok güzel diyorum halıyıkanır burda diyorm

gelincik

rüyada hamile bir bayan gördüm bana elma uzattı

hüseyin

alt katı oturulur olan bir evin inşaat halinde olan üst katında kereste sökümü yaparken kereste büyük bir gürültü ile aşağıya düşünce alt katta oturan bir kadın yanıma gelip bağırarak karnını açıp görmüyormusun hamileyim beni niye korkuyuyorsun diye öfkelendi

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Boyacı Görmek | Rüyada Boynu vurulmak Görmek | Rüyada Boynuz Görmek | Rüyada Boyun Görmek | Rüyada Boyun vurulmak Görmek | Rüyada Boyuna sarılmak Görmek |