Rüyada Hamile Olmak Görmek

Ebu Said El Vaiz e göre; bir kadının kendini Hamile olarak görmesi mal, bir erkeğin kendisini hamile görmesi hüzün ve kederdir.

Rüya sahibi erkek veya kadın olsun, hamilelik görmek karnının büyüklüğü nispetinde mal ve dünya nimetlerine delalet eder.

Henüz baliğ olmamış bir çocuğun kendisini hamile görmesi babası ile ve küçük kızın hamile olduğunu görmesi de annesi ile yorumlanır.

Kirmani söyle diyor: Rüyada hamile olmak malın artması demektir. Karısının hamile olduğunu gören, dünya mallarından bir şey ister.

Hamilelik gerek erkek ve gerek kadın için her durumda hayırlıdır. Hayvanlardan birinin hamile olduğunu görmek hayır ve menfaattir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada hamile olmak malın artmasına, övülmeye, izzet ve şerefe nail olmaya işaret eder.

Erkeğin, kendisini hamile olduğunu görmesi, insanlardan gizlediği ve ortaya çıkmasından korkuları ağır bir üzüntü ve kedere işaret eder.

Hamilelik, gerek erkek gerek dişi olsun, Rüyayı gören kimse için dünyaca olan fazlalığa işaret eder.

Rüyada hamile kadını görmek, üzüntü ve kedere ve gizli islere işaret eder. Erkeklerin hamileliği, alim için ilminin fazlalığına, meslek sahibi için hiç kimsenin yapamayacağı bir şeyi yapmasına işaret eder.

Bazen de erkeğin hamileliği, onun üzüntü ve kedere düşmesine işaret eder. Bazen de hamilelik, ask ve muhabbete işaret eder.

Bazen de rüya, erkekle kadın arasını bir yerde birleştiren kimseye yahut hastalığa ya da evine hırsız girmesine veya çaldığı bir şeyi sahibinden gizlemesine işaret eder.

Rüyada erkeğin hamileliği, kendisini iple helak etmesine işarettir. Bazen de, mümkün olmayan şeylere yârdim etmekle yalancı olur.

Bazen, bozuk iman ve itikadım gizler. Bekar kızın kendisini hamile olarak görmesi, kendisi yüzünden ailesine gelecek uğursuzluk ve şiddete işaret eder. Bazen de o kızın bulunduğu yerde hırsız ve yangın gibi meydana gelecek kötülüğe işaret eder.

Bazen de o kıza cin dokunmasına veyahut kendisine münasip ve layık olmayan birisine nikâhlanmasına ya da uzun müddet evde kalmasına işaret eder.

Kısır kadının veya hayvanların erkeğinin hamileliği, senenin kıtlığına, hayvan azlığına, hırsızlar tarafından gelecek fitneye şerrin çok olmasına işaret eder. Kısır kadının yahut erkek hayvanlardan birisinin bir hayvan doğurmasını görmesi, ser ve şiddetin gitmesine ve bir korku ve üzüntünün meydana çıkmasına işaret eder.

Bir kimse kendi hanımının hamile olduğunu görse dünya eşyasından bir şey arzu etmesine işaret eder.

Kendisinin hamile olduğunu gören kimsenin mal ve dünyasındaki ziya deliğe işaret eder. Hamilelik, gerek kadın gerekse erkek için her halde iyidir. Dul kadın ve genç kızın kendilerini hamile görmeleri, evlenmelerine işaret eder.

Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Rüyada özellikle iyi ve kullanışlı bir hayvan görmek (etinden veya sütünden yararlanabilinen gibi) kişinin yakın zamanda refaha kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada ayrıca hamile bir hayvan görmek yakın zamanda işinizde Kar edeceğiniz ve faydalar göreceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Hamile Olmayı Düşlemek, Düşünmek
Rüyada hamile olmayı dileyen, düşleyen veya düşünen kişinin yakın zamanda evleneceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Bir Erkeğin Kendisini Hamile Olarak Düşünmesi

  1. Kişinin dünya görüşü hamile karının büyüklüğü kadar genişleyecek ve zenginleşecek anlamına gelmektedir.
  2. Kişinin yakın zamanda hüzün yaşayacağı anlamına gelmektedir.
  3. Eğer kişi rüyada bir erkek çocuk doğurursa büyük bir felaket yaşayacağı anlamına gelmektedir. Kişi rüyada kız çocuk doğurursa bunun tam aksine eline büyük bir para geçeceği anlamına gelmektedir.
  4. Kişinin, diğer insanların henüz bilmediği ciddi sorunları ve endişeleri olduğu anlamına gelmektedir. Bu sorun ve endişeler giderek büyüyecektir ve yakın zamanda ortaya çıkacaktır.
  5. Kişi öğrenci ise, rüyayı gören kişi daha fazla bilgi edinecektir.
  6. Kişi esnaf veya ticaret ile uğraşıyor ise, kişi başka birinin yararına olacak bir para kazanacaktır.
  7. Kişinin yakınında bir düşmanı olduğu anlamına gelmektedir.
  8. Kişinin kara sevdaya tutulacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Hamile Olmak yorumları

bilal

hamile bir kadını sırtımda eve götürüp dinlenmesini sağladım

yasemin

eşimle mahkemelik olduk şu aralar aramız limoni onu çok seviyorum karmaşık bir ilişkimiz var
rüyamda hamile olduğumu gördüm fakat öyle bişey oldu ki gerçekte hissettim çok sevindim bir o kadarda hoşuma gitti eşimin hiç sevmediğim annesiyle ablasıyla mutlu olduğumuzu gördüm ablasının bana küçük küçük hediyeler aldıklarını gördüm deniz kenarında bir erkek vardı denize atladım karnımın ağırlığını da gerçekten hissettim ben denize atlamadan önce bir yolcu arabası geldi bir çok insan o arabadan indi kayıklar vardı deniz kenarına yanaşmış anlamı ne bunun ben hayıra yordum sizce ne anlama geliyor lütfen benim için önemli

fatma

kendimi hamile gördüm

gulllu

Komsu kizi beni hamile gormus diyormusum ki ben hamileyim ve kaynanam ta dermiski alayim sana bol disort anamini bilen yazin lutfen

irem

rüyamda hamile değildim ama çevremdeki herkez beni hamile biliyordu annemde herkese hamile olduğumu söylüyordu iyi ama ben hamile değilim diyorum annem ben herkeze hamile olduğunu söyledim dedi lütfen bu rüyami yorumlarmısınız ne anlama geldiğini söylermsiniz ilginiz için teşekkür ederim

meltem

kafamı karıştırdı olumlu olumsuz içiçe..

ayşe

ben rüyamda bir parkta oturuyorum elimdede sigara var sigara içeken kadının biri bana sen hamilesin dedi şaşırdım ama kadını görmedim sadece ses tonu kadın sesiydi korktum

hamile

ben hamileydim ağrım olmuş annem beni hastaneye götürmüş sonra 4 aylık hamile olduğum ortaya çıkmış sonra eşim annem sormuş çinsiyeti ne diye kız olduğun öğrendik annemde sonra ben eşimin yanında ağrım olduğundan uzanıyordum annem bana diyor düşür bu bebeği bende yok nasıl yaparım dedim

zahra

yruyamda ben hamileydım
karnım buyumuştu

satı

merhaba ben rüyamda 9aylık hamile olduğumu ve doğumum kolay olsun diye yürüyüş yaptığımı gördüm ve cevap beliyorum teşekkürler

Endam

Rahmetli amcamın dul eşini hamile gördüm, amaoğulları dahil herkes normal karşılıyor ama sorgulamaya başlıyorum yorumunuzu bekliyorum

sena

rüyam da iki aylık hamileydim bebeğin cinsiyeti belli değildi ama hareketliydi hareketlerini izliyor sürekli takip ediyordum hareket halinde hiç durmuyordu hayır olsun inşallah :)

ayten

rüyamda ev almışım amaengüzel yeri banyosu çok büyükmüş çok güzel diyorum halıyıkanır burda diyorm

gelincik

rüyada hamile bir bayan gördüm bana elma uzattı

hüseyin

alt katı oturulur olan bir evin inşaat halinde olan üst katında kereste sökümü yaparken kereste büyük bir gürültü ile aşağıya düşünce alt katta oturan bir kadın yanıma gelip bağırarak karnını açıp görmüyormusun hamileyim beni niye korkuyuyorsun diye öfkelendi

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*