Rüyada Çamaşır yıkamak Görmek

Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve Aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

Rüyada çamasir yikadiginizi görmek, büyük bir üzüntü içinde oldugunuza ve bundan kurtulmaya çalistiginiza isarettir. Renkli çamasirlar büyük kederlere ve sikintilara, beyaz çamasirlar ise hafif kirginlik ve üzüntüye delalet eder. Çamasir astiginizi görmek, basinizda dolasan bir beladan kurtuldugunuza ve selamete eristiginize delalet eder.

Günahlardan tövbe etmeye, iman güzelliğine, insanları rahatsız eden durumları ortadan kaldırmaya, şeref ve itibara, Yıkanan çamaşırı sermek veya kurutmak, insana sıkıntı veren şeylerden kurtulmaya, İnsanların gözü önüne iç çamaşırları sermek ayıplı bir iiş yapmaya ve aile sırlarını açığa vurmaya delalet eder.

Rüyada Çamaşır yıkamak yorumları

aysun

rüyamda
oglum camaşırmakinasınacamaşıratıyordugördüm
oglumevli

özge

rüyamda renkli ve beyazları karışık yıkadığımı gördüm hayırlara vesile olur inşallah...

kader

rüyada bakır sitilde çamaşır eşimin çamaşırını yıkadım ne demek

pınar

rüyamda evimizin tüllerini yıkıyordum ölmüş olan annemide yanımda görüyorum bu nedemekdir

emine

Ruyamda camasir yikamaya niyetleniyorum ölmüş olan annennemde bana kovayi al yika diyor bende kendi kovam oldugunu soyluyorum sonrada uyandim

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*