Rüyada Cinayet Görmek

Mahzurlu iş yapmaya, İhramlı iken ihram yasağını işleyerek cinayet işlediğini (bir canlıyı öldürdüğünü) görmek, uyanıkkan ber kurban bedeli kadar bir ödeme yapmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Öldürmek.)

Cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar kazanacağınız, yükseleceğiniz anlamındadır.

Sıkıntılı günler ve işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Kendinizi savunurken birini öldürdüyseniz zafer kazanacağınızın işaretidir.

Bu Rüyaların genelde üstünde durulmaz ama durup dururken Rüyasında cinayet işlendiğini gören kişi, hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.

Rüyada birisinin öldürüldügünü görmek, uzun zamandan beri kayboldugunu sandiginiz bir yakininizdan ha ber alacaginiza delildir. Birisinin kendi gözü önünde öldürüldügü nü görmek, ilerideki günlerde çok önemli olaylarla karsilasacagina delalet eder. Kendisinin bir kisiyi öldürdügünü görmek, eger öl dürdügü kimseyi taniyorsa ona çok büyük bir yardimi dokunacagina, tanimiyorsa yaptigi bir haksizliktan ötürü büyük bir pis manlik duyacagina isarettir. Kirmani diyor ki: Rüyada cinayet görmek haramla tabir edi lir. Rüyada öldürüldügünü görmek çok yasayacagina; bir baskasinin öldürüldügünü görmek, eger o kisiyi taniyorsa, o kisinin uzun Bir baska rivayete görede: Rüyada bir cinayet isledigini gören mahzurlu bir ise girer. Bazan bu Rüya, maksadina ve arzusuna nail olmaya isaret eder. Hacc da ihramda bulunan kimsenin bir av cinayeti yaptigini görmesi, uyaniklikta o hayvanin mislini ödemeye mecbur olmasina isaret eder. Bir kimsenin rüyada cinayet isledigini görmesi, maksadina ve arzusuna nail olacagina isaret eder. Bazen de cinayet isledigini görmek, mahzurlu bir is ile tabir edilir.

Cinayet işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Eğer kendinizi savunurken cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.

Rüyada cinayete tanık olmak; tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık olayının olacağına işarettir.

Rüyada Cinayet yorumları

Kenan

Annemi bıçakla öldürdüler rüyamda

melis buse

benim rüyamda biri bani öldürmeye çalışırdı ama ben birtane tekme attım tak yere yapıştı it

mustafa

bir akrabamın evinde birinin karnından kesilirken görmek ve ordan koşarak kaçtım

mustafa

ruyamda yiyenim teyze oglumun çocugunu oldurdu suçu üslendim ama yiyenim ben öldurdum dedi mahkemeye gitti

hüseyin

ben rüyamda iddaadan 500.000 tl kazandıgımı görüp yolda giderken fbı cia in isidle savastıgını gördüm.orangutanlar kosarak gelip kuponu caldigini gördüm.daha sonra kanguruların orangutanlara saldırıp kuponu alip ön ceplerine koyup ziplaya ziplaya bankaya kostuklarını gördüm.manası nedir

mehmet

rüyamda karşımda bir adamı öldürüyorlar kalbine bıçak saplıyorlar bende ordan korkup uzaklaşıyorum

fatma

bn rüyamda kız kadeşimin kendisine asıldıdğı için bır ekeği istemeyerek öldürdüğğünü gördüm. sonrasında kardeşim hapse giriyodu. manası nedir ???

aysey

Arkadasim beni ruyasinda birini bicaklayip oldurdugumu gormus.kimseye de soyleme demisim.nolur cevap.

deniz01

rüyamda tanımadığım insanlarla müstakil bir evdeyim. biri gardolabın kapağını açıp yılan olduğunu söylüyor. o sırada elinde keskin, güzel, parlak kılıç olan katile benzettiğim adam kapıdan içeri giriyor. ona hemen kılıcıyla yılanı öldürmesini söylüyorum. o sırada ev dışarıdan silahlı saldırıya uğruyor.evdeki herkes vurulup ölüyor. silah sesi kesiliyor. tek ben kurtuluyorum.

meryem

bir gelin gerdeğe iki çocuğla giriyor damat sinirlenip ikierkek çocuğunu öldürüyor anneleride damadı öldürüyor bende ev sahibiymişim aşağı inip ne oldu diye bakarken cesetler parçalara bölünmüş saklamaya çalışıyor kardeşlerimide alıp geliyorum cesetleri okadar çok arıyoruz birtürlü bulamıyoruz

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*