Çağrılmak

Rüyada çagirildiginizi görmek hastaliga isarettir. Rüyada tanimadiginiz biri tarafindan adinizla çagirildiginizi görmek, tehlikeli bir hastaliga yakalanacaginiza; tanidigi niz biri tarafindan çagirildiginizi görmek, ecelinizin yaklastigina;sizin birini çagirdiginizi görmek, bu rüyanin aksine yorumlanir. Rüyada birisinin kendisini çagirdigini veya kendisinin bir kimseyi yanina çagirdigini görmek, o kimseden büyük bir yardim görecegine veya kendisinin bir kimseye yardim edecegine delalet eder.

Rüyada birisi tarafindan çagrildigini gören kimse, rezil kimselerle sohbet eder. Rüyada vali tarafindan çagnidigini gören kimse, büyük bir memuriyete atanir. Eger uzak bir yerden çagnisa (C.C.) a isyan eder.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Çağrılmak Görmek yorumunu okudunuz. Çağrılmak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada Ç harfi ile başlayan Rüya Tabirleri Ç sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Çağrılmak rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

Rüyada Çağrılmak yorumları

çiğdem

üniversitedeyken ölen arkadaşımın kalabalık bir maba başında oturmuş cin nasıl çağırılır tarif ediyordu.Bende ben korkarım çağırmayalım dedim çağırmadı.iskambil kağıtları ile oynamaya başladılar.ne anlama gelir bu?

murat

esime seselendim gel diye o gidiyodu

Murat

bir arkadaşım bana sesleniyordu. buraya gel diye.
bu ne anlama geliyor??

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ


Rüyada Korkutulmak Görmek | Rüyada Korna Görmek | Rüyada Koro Görmek | Rüyada Korsan Görmek | Rüyada Koru Görmek | Rüyada Koruk Görmek |