Rüyada Çağrılmak Görmek

Rüyada çagirildiginizi görmek hastaliga isarettir. Rüyada tanimadiginiz biri tarafindan adinizla çagirildiginizi görmek, tehlikeli bir hastaliga yakalanacaginiza; tanidigi niz biri tarafindan çagirildiginizi görmek, ecelinizin yaklastigina;sizin birini çagirdiginizi görmek, bu rüyanin aksine yorumlanir. Rüyada birisinin kendisini çagirdigini veya kendisinin bir kimseyi yanina çagirdigini görmek, o kimseden büyük bir yardim görecegine veya kendisinin bir kimseye yardim edecegine delalet eder.

Rüyada birisi tarafindan çagrildigini gören kimse, rezil kimselerle sohbet eder. Rüyada vali tarafindan çagnidigini gören kimse, büyük bir memuriyete atanir. Eger uzak bir yerden çagnisa (C.C.) a isyan eder.

Rüyada Çağrılmak yorumları

elanur

rüyamda karanlık bir yerdeyim hiçkimse yok beni çağırıyolar ama kimseyi göremiyorum ben burdayım falan diyo

Ilhan emre

Oglum ruyasinda bir cocugun kendisini cagirdigini goruyor. Cocuk gel sana gidecegimiz yeri gostereyim demis. O esna da ben uyandirdim. Bu ruya ne anlama geliyor. Oglum 11 yasinda

uğur

ruyamda annem bana sesleniyordu gel diye uyandım iceri gittim ne anlama geliyor

İsimsiz

Doğum günü olan bir arkadaşım beni yurda çağırıyordu

çiğdem

üniversitedeyken ölen arkadaşımın kalabalık bir maba başında oturmuş cin nasıl çağırılır tarif ediyordu.Bende ben korkarım çağırmayalım dedim çağırmadı.iskambil kağıtları ile oynamaya başladılar.ne anlama gelir bu?

murat

esime seselendim gel diye o gidiyodu

Murat

bir arkadaşım bana sesleniyordu. buraya gel diye.
bu ne anlama geliyor??

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*