Rüyada Bakır Görmek

Bakır görmek mala, Onu elinde tutmak düşmanından gelecek zarara, Bakır kap rızka, Bakırcı görmek iftiraya ya da yalan isnat edilmeye delalet eder.

Üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz demektir. Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

Rüyasında Bakır gören kişi mutlu bir yuva kuracak veya yeni bir yerden gelir sağlayacak demektir. Rüyada bakir görmek hayirlidir.

Rüyada bir madenden bakir çikardigini görmek, kismetinin artacagina; madeni izabe edip levha halinde bakir elde ettigini görmek yaptigi isten hayir görecegine ve para kazanacagina; bakiri isleyip kap kacak haline getirdigini görmek, tesebbüs ettigi bir iste basari kazana cagina isarettir.

Rüyada bakir görmek sadelikle tabir olunur. Bir parça bakir buldugunu gören hayirli bir rizk bulur. Bakiri eritmek iyilik etmektir.

Bakirdan yapilmis esya hizmetçilere delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada bakir görmek, Rüya sahibinin kalp kiracagina ve düsmanligin husule gelecegine isarettir.

Bakir gören kimse is yaptigi ortagindan razi olmayacagina da isaret eder. Elinde bakirdan bir sey oldugunu gören kimse kendisine düsmanlik eden insanlardan sakinsin.

Sizden daha üst pozisyonlarda çalışan kişiler tarafından ezileceksiniz.

İbn-i Sîrîn (rh.a.) demiştir ki:
"- Rüyada bakır görmek, düşmanlık, kavga ve boş söz ile tabir olunur."

Rüyada evinden bakır paraları alıp sokağa attığını görmek, gam ve kederden halâs olmaya delâlet eder.

Cabiru'l-Mağribî demiştir ki:
"- Rüyada bakır veya başka madenden para görmek, iflasa, fakr ü zarurete ve hakarete delâlet eder."
Rüyada bakır para bulduğunu veya böyle bir paranın kendis ine verildiğini görmek, biriyle kav ga etmeye ve aradaki fitneye işarettir.

Rüyada bakırdan yapılma eşya görmek, hizmetçilere delâlet eder.

Rüyada Bakır yorumları

naciye

rüyamda çöpden kalaylı bakır tepsi çıkarmak nedemektir

selcuk

ruyamda bakırdan hazıneler gordum bırılerınden gızlıce saklmaya calısıyordum

aysun

Arkadasım tasınirken bende kaliyo. Bir arkadasimız daha var arkadas bakir dan guzel kaplarindan birini dolapta buluyorum birini baska yerenden buluyorum soruyorum neden bana veiyosun kullansana ama guzeller seviniyorum sora ev kalabaliklasiyor karma karisik bir ruyaydi
anlami ne acaba

nesrin

rüyamdada arkadaşım bir başkasına büyük bir bilezik bakır takıyor bende o bakır takan arkadaşıma çeyrek altın takmak için para topluyorum daha sora merdivenlerden inerken çok kalabalık insanlarla karşılaşıyorum bir küçük çocuklu adama diyorumki çabuk çık arkadan çok kalabalık insan topluluğu geliyor gelen insalar üst düzeydeki başmüdür ve müfetişler

erkan

ben askeri bir fabrikanın hurda deposunda çalışıyorum ve ruyamdada buişyerinde bakır levhalar gördüm önce bunları satmak istedim bu levhaların üzerinde göderileceği yerlerle alakalı yazılı kağıtlar yapıştırılmıştı sonra bana ait olmadıkları için vazgeçtim mesai bitiminde birtost makinasında bana bazlama içinde kaşarlı yost yapıldığını gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*