Rüyada Eşek Görmek

Rüyada eşek görmek şehvete düşkünlüğe işaret eder. rüyada eşek görmek, yolculuk yahut ilme isarettir. Rüyada anıran bir eşek, degersiz biri tarafindan azarlanacaginiz anlamindadir. esege bindiginizi gördüyseniz, yabanci bir ülkeye seyahat edeceksiniz.

Rüyada eşek, amelsiz alime yahut yahudiye, yatak, kilim vs. gibi insanin ayagini bastigi seylere isarettir. rüyada kati ve eseklere sahip olmak yahut binmek,mal yahut evlat ile ziynetlenmege isarettir.

Rüyada Dişi Eşek Görmek

disi esek, gecime, yardimciya ve nesli cok kadina isarettir.

esegin sesi, ser ve siddetiere ve bir arizanin meydana gelmesine isarettir.rüyada görülen esek, gerek tavli gerek zayif olsun insanin calismasi ve gayretidir. eger esek büyük olursa yüksekliktir. güzel olursa, sahibi icin güzelliktir. beyaz olursa sahibi icin zinettir. zayif olursa sahibi icin fakirlik, tavli olursa maldir.siyah olursa, sahibi icin sevinctir.yesil olursa, din ve takvadir. semeriyle beraber esek, izzet sahibi bir cocuktur.

esegin kuyrugunun uzunlugu evladin kendisinden sonra gelen neslinin devlet ve yüceliginin devamidir.esegin ölmesi sahibinin ölmesine yahut uzun ömürlü olmasina isarettir. bazi tabirciler de. esegi telef olan kimsenin mali zayi olur,yahut akrabalarindan irtibati kesilir,dükkani yikilir, dükkanindan cikanlir, demislerdir.bilinmeyen esek, cahil, cok inad veya inancsiz bir kimsedir.

Rüyada esege bindigini ve esegin de güzel yürüdügünü gören kimsenin calisma ve gayreti güzel ve istegine uygun olmasina isarettir.

Rüyada eşek eti yemek

rüyada esek eti yiyen kimse mal ve azamete erisir.esegi yüklü olarak eve girdigini görmek, esegin yükünün asli ve kiymeti nisbetinde o kimseye hayir ile yönelecek büyüklüge isarettir.

eseginin katira döndügünü gören kimsenin geciminin yolculukla elde edilmesine isarettir.eseginin ata döndügünü gören kimsenin gecimi devlet tarafindan olur. esek pisligini biriktirdigini gören kimsenin mali fazlalasir.bir esege sahip oldugunu yahut onu bagladigini ya da evine soktugunu gören kimseye Allah'ü Teala hazretleri her hayri verir ve onu bütün üzüntü,kederden kurtarir.

Rüyada eşekten düşmek
Rüyada eşekten düştüğünü görmek, Rüyayı gören fakir olur. binmis oldugu baska birisinin eseginden düstügünü gören kimse ile arkadasi yahut arkadasinin adasi yahut benzeri arasinda kopukluk meydana gelir.

rüyada iki gözü kör olmus bir esek satm aldigim gören kimsenin yerini bilmedigi bir malinin olmasina isarettir.tabirde esegin sesinden kötü görülecek bir sey yoktur.haddizatinda esek, insanin calisma, gayret ve nasibidir.disi esek kisinin hizmetcisi,yahut ticaretidir. esek sütü ictigini gören kimse hafif bir hastalik gecirir. yahut hastaligindan iyi olur.disi eseginin bir erkek yavru dogurdugum! gören kimseye gecim kapilari acilir ve o kimse iyi isme ve söhrete erisir. esek disi yavru dogursa kötü isimle yad edilip, gözden düsmesine isarettir.

esege iyi binemedigini veya binmekten korktugunu gören kimse kendisinin olmayan bir seyle süslenir.esek yavrusuna bindigini gören kimseye cocugu yahut hanimi tarafindan üzüntü isabet eder.esegin telef olmasi yahut zayifligi sahibinin fakirligine isarettir.rüyada esekten inmek ve onu satmak fakirliktir.esegi yemek icin kestigini gören kimsenin dar geciminden sonra genis rizka nail oiacagina isarettir. baska bir sey icin kestigini gören kimsenin gecimi bozuk olur.eseginin bircok kuyrugunun oldugunu gören kimsenin rizkinin genisligine isarettir.bir yahut birkac eseginin oldugunu gören kimsenin saadet ve hayri cok olur. vahsi esek günaha isarettir. vahsi esege binip arkasindan dtistügünü gören kimsenin makamindan düstükten sonra günah islemesine isarettir.

vahsi esegin evcillesmis görülmesi, hayra; ehil esegi, vahsi olarak görmek zarara isarettir. esege döndügünü gören kimseye bir beia erisir.kendisine itaat eden vahsi esege binmek, günaha isarettir.esek,itaat etmeyip kendisini düsürse yahut bas veya ayagi ile tepeledigini görse,o kimseye günah üzüntü ve korku icinde bir siddet isabet eder.rüyada evine vahsi bir esegin girdigini gören kimsenin evine dini bozuk birisi girer. avlamak maksadi ile evine bir yaban esegini soktugunu gören kimsenin evine hayir ve ganimet girer.vahsi esege bindigini gören kimse haktan batila meyleder ve müslümanlarin cemaatindan ayrihr. vahsi esegi uzaktan gören kimsenin eline gecici bir mal gecer.

Rüyada Eşek yorumları

mehmet

ruyada eşgın saga sola saldırdıgını görmk ve ölu balık yedigin görmk nedir

bahar

rüyada eşşeğin öldüğünü ve koktuğunu gömek ne demektir

sevda

tanimadigim bir adam esegin dort bacagini kesiyor yetismeye calisiyosum olmuyor.adam esegin bir bacagini almis sag elinde salliyor.sag tarafima donup baktigimda esek ayaklari kesilmis kanlar icinde cok uzuluyorum korkuyorum kendimi sucluyorum yetisemedigim icin.yorumunu bulamadim. yardimci olun kandil gecesi gordum.

inek şaban

önce bir eşek görürsün ona binmek istersin sonra binersin doğru süremesen biyerini incitirsin sonra yine binersen eşeği kaçtırmak istersen zapedemesin sonra eşek deli olup ön ayaklarını kaldırıp seni yere düşürür bende birgün eşeğe bindim bir çocuk eşeği hızlandırıp yere düştüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*