Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek keyifli ve neşeli olmaya işarettir. Rüyada Armudu mevsimsiz yemek, Haram mala işaret eder. Rüyada mevsiminde armut yemek ise hayıra delalet eder.

Rüyada armut toplamak büyük mirasa, yine rüyada armut toplamak küçük bir yardım almaya işaret eder.

Rüyada armut satmak zorluklara, rüyada ham armut görmek üzüntüye yorumlanır. Rüyada armut almak ertelencek bir seyahatte işaret eder.

Rüyada armut görmek, bir mala ve nimete kavuşacağına da işarettir. Rüyada tatlı armut yemek gören kişinin mal ve nimette kavuşacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda armut avuçlamak, toplu bir mala varis olmaya yorumlanır. Rüyada Hamile birin armut görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına yorumlanır. Rüyada Bekar kızın armut görmesi bu kızın evlenceğine işaret eder.

Rüyada armudu mevsiminde yediğini görmek, hayır ve berekete, mevsiminin dışında yemek haram mala delâlet eder.

Cafer-i Sâdık Rüyada armut görmek beş şekilde tabir etmiştir.:
a) Helal mal,
b) Zenginlik,
c) İyi bir zevce,
d) Murad,
e) Menfaat.

Armut ağacı görmek ise, mal ve para kazanmak için insanlara boyun eğen bir kişi ile tabir olunur.

Rüyada ağaçta armut görmek ise, başarının habercisidir.

Rüyada Armut yorumları

elif

kendimi hamile gördüm

elif

armut agacından armut alıpyedigimi gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Insan Ayağı Görmek | Rüyada Insan Organı Görmek | Rüyada Insan Süresi Görmek | Rüyada Insan Vücudu Görmek | Rüyada Insanın Kendini Övmesi Görmek | Rüyada Insikak Görmek |