Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek keyifli ve neşeli olmaya işarettir. Rüyada Armudu mevsimsiz yemek, Haram mala işaret eder. Rüyada mevsiminde armut yemek ise hayıra delalet eder.

Rüyada armut toplamak büyük mirasa, yine rüyada armut toplamak küçük bir yardım almaya işaret eder.

Rüyada armut satmak zorluklara, rüyada ham armut görmek üzüntüye yorumlanır. Rüyada armut almak ertelencek bir seyahatte işaret eder.

Rüyada armut görmek, bir mala ve nimete kavuşacağına da işarettir. Rüyada tatlı armut yemek gören kişinin mal ve nimette kavuşacağına işaret eder.

Rüyada çok sayıda armut avuçlamak, toplu bir mala varis olmaya yorumlanır. Rüyada Hamile birin armut görmesi, doğacak çocuğun erkek olacağına yorumlanır. Rüyada Bekar kızın armut görmesi bu kızın evlenceğine işaret eder.

Rüyada armudu mevsiminde yediğini görmek, hayır ve berekete, mevsiminin dışında yemek haram mala delâlet eder.

Cafer-i Sâdık Rüyada armut görmek beş şekilde tabir etmiştir.:
a) Helal mal,
b) Zenginlik,
c) İyi bir zevce,
d) Murad,
e) Menfaat.

Armut ağacı görmek ise, mal ve para kazanmak için insanlara boyun eğen bir kişi ile tabir olunur.

Rüyada ağaçta armut görmek ise, başarının habercisidir.

Rüyada Armut yorumları

Ayhan

Rüyamda fani dünyada tanımadığım arkadaşlarımla böyle bem beyaz berrak deniz kenarında piknik yapıyoruz et mangal vsy vsy denize giriyoruz yüzüyoruz eğleniyoruz sonra denize bağlantılı dere gibi bir yer var uçsuz bucaksız denızden bayağı uzaklaştıktan sonra yine dere yatağı bem beyaz berrak mı berrak bir su yatağı içinde rengarenk çeşit çeşit balıklar yüzüyolar o temiz su yatağının içinde armut ağaçları deniz kenarı ve su yatağının etrafı anlatılmaz güzellikte yemyeşil ağaçlardan bi tanesine çıktım armut topluyorum hem de poşet poşet bi yandan topluyorum bi yandan yiyiyorum o güzel balıklar altımdan bana doğru zıplıyolardı uyandığımda sabah ezanı şerif okunuyodu lütfen rüyamı yorumlamak için yardımcı olabilicek arkadaşlar bekliyorum herkesten ALLAH razı olsun

elif

kendimi hamile gördüm

elif

armut agacından armut alıpyedigimi gördüm

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*