Rüyada Yeşil Elbise Giymek Görmek

Rüyada yeşil elbise giyneyen bir kişi; yeşil rengin uyum, ahenk, varlık bilgisini açış olurluğunda, ahlak ve insanın evrenseller içkinliğindeki kendinde açılan varlık bilgisiyle alakadar olan irfan bilgisine işaret eder.

Yeşil renk kâinatta kendini yansıtan asli bir renk olması sebebiyle, bilinçaltında oluşturduğu anlayış içkinliğinde kişinin evrenseller olurluğundaki ilkelere iye olarak, niyetler ve ameller olarak şe'nlerde bulunduğuna işaret eder.

Rüyada Koyu yeşil (haki) renk olan elbise giymek; ilkelere iye olarak, dinin getirdiği şeriat doğrultusunda ibadetler içkinliğinde şenlerde bulunulduğuna işaret eder.

Rüyada Açık yeşil elbise giynemek; toplumsal ahlak üzeri insanın ailesi ve çevresiyle uyum içinde şe'nlerde bulunduğuna işaret eder.

Burada hususen belirtmek gerekir ki açık yeşili Hz. Nebi efendimizin hafi ruh latifesi olurluğundaki nuru olan ruhaniyetine de işaret eder.

Bu renk; kâinattaki varlıksal canlılığa işaret ettiği için insanın yeşil elbiseye rüyada bürünüşü, asli olan varlığından gelen canlılığa işaret eder.

Rüyada görülen yeşil elbiseler dinî bakımdan iyi ve güzeldir. Çünkü yeşil elbiseler cennet ehlinin giysileridir. Rüyada yeşil elbiseler görmek, diriler hakkında din ve kuvvete ve çokça ibadete, ölünün de Yüce indinde halinin güzelliğine delâlet eder.

Hayattaki kişinin rüyada yeşil elbise giymesi mirasa, ölünün yeşil giyinmiş görünmesi, şehid olarak vefat ettiğine işarettir.

Rüyada Yeşil Elbise Giymek yorumları

Berfin

Rüyamda oğlomun babasının tişortunu giydiğini gürdüm ne anlama geliyur acaba

Birgül

Ben rüyamda karablık bir yerdeyim halam ve halamın kızları yengen ve anem bide ben oturup öyle alıyorduk bide be karadalıkta bir geç beni istiyordu rüyamı çok merak ediyorum

gönül

Kayınvalidem beni kapalı yeşil bir kıyafetin içinde görmüş baştan aşağı yeşil giymişim

perihan

kızmın kayın validesi bana beyaz ve yeşil renkte uzun ve çok gözel bir elbise getirmişti acaba yorumu nasil

beyaz

rüyamda ablam ölmüşdü ama daha sonra yeşil sıfır kol boydan bi elbise giyip gelmişti rüyama göre ablam isteği zaman bize gözükebiliyordu fakat biz ona dokunamıyorduk uzaktan bakıyo ve konuşuyordu

zeynep

Annemlerin sanırım iş yerinde çalışan bir müftü annemi rüyasında görmüş.annemim üzerinde yeşil renkte pardüse ve eşarp varmış.annemin yanındada beyaz giyinimli kişiler varmış.bu rüyann tabirini merak ediyorum.

deniz alev

gece yarısı ben yataktayım kalkıyourum iki ablam var biri bir yeşil abiye giymiş saçı maşa elbiseyi deniyor ben sanıyom gerçek sonra gece kalkıyorum hiç kimse yok

derya

ruyamda yeşil ayaklarıma kadar uzun olan bebe yeşil bir elbiseyle mevat etmiş olan annemle mor menekşe topluyorum ve oyer başka bir şehir gezdikçe gezsim geliyo allahım diyorum ben bu şehri neden daha önce gelip burda yaşamadım diyorum sonra uçarak şimdiki yaşadıgım şehre geliyorum ve yolda akrabamıza raslıyorum ayamda yarı giydigim siyah bir ayakkabım var erkek olan akrabama ayamı uzatıyoru giydir diye ve giyip yoluma devam ediyorum ve ruya yorumlarına bakıyorum çelişki yaşıyorum yeşil elbise çok iyi siyah ayakkabı kötü yazıyı osabah uyndıgımda yorumları okuyunca sevineyimmi üzüleyimmi kafam karışıyo aynı anda hem iyi hem kötü yorumu olan ruyam bana neyi anlatıyo yorumunuz için şimdiden teşekür ederim

urhayat

rüyamda yesıl uzu elıse gıymıstım aa cok yakışmıştı acaa edır yorumuuz

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*