Rüyada Bıçaklamak Görmek

rüyada Bıçaklamak görmek

Rüyada bıçaklamak, şahıs birisini bıçaklıyorsa; bıçaklayan kişinin bıçakladığı kişiyi asabi, hain, kıskanç şe’nlerde olarak üzeceğine ve gönlünü yaralayacağına işaret eder.

Rüyada arkadan Bıçaklamak ise, bıçaklanan kişinin bıçaklayan kişi tarafından ihanete uğrayacağı, iftiraya maruz bırakılacağı veya bıçaklanan kişinin haberi olmadan ona karşı kızıldığına işaret edebilir.

rüyada birisini bıçakladığını görmek bekar kişiler için kısmetinin açılacağının ve evleneceği anlamına gelir. Şu aralar sana dost gibi davranmak istiyen ama senin kötülüğünü isteyen kişilerden kendini korumalısın.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Bıçaklamak Görmek yorumunu okudunuz. Bıçaklamak ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada B harfi ile başlayan Rüya Tabirleri B sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Bıçaklamak rüyanız hayr olsun.

Rüyada Bıçaklamak yorumları

yuuuuuj

rüyada kardeşimi bıcakladım nedir

Ali

Rüyamda 3 kişiyi bıçakladım sonra birinisin kafasını vücudundan ayırıp diğerlerinin üstüne koydum . sonra beğenmeyip diğerlerinin de kafalarını kesip aynı şeyi yaptım . bunun anlamı nedir acaba ?

aziz uz

ruyada benım resmımı abım ve yengem ve sevgılım bıcakladyi nedır bunun anlamı

ahmet

rüyamda tanımadığım biri beni bıçakladı ne anlama geliyor

ayla

ruyamda tanımadığım erkgın benı arkamdan bıçaklamsı

buse

ruyamda hamıleydım eltım karnımın ustune bıcakla bastırıyo sonra o delıkten sular akmaya baslıyo bısey olmaz dıyo esım uyuyoruz sabah kalkıyorum su akmaya devam edıyo durduramıyoruz sonra hastaneye gıdıyoduk cok etkılendım

buse*

ruyada hamıleydım eltım bıcakla bastırıyo sonradan su basalmaya baslıyo sonra hastaneye gıdıyoduk cok etkılendım

sümeyya ka

bi insandan kurtulmak için ve yanımdakileri o adamdan kurtarmak için onu arkasından bıçakladım öldürdüm

sümeyye ka

beni kaçıran birinden kurtulmak için ve yanımda ikikişi olduğu ve onları kurtarmak için arkasından bıçaklayıp onu öldürdüm ne anlama geliyor

GULSUM

Hər kəsə salamlar mən ruyada biçaq gormuşəm nə deməkdir xaiş edirəm cavab yazin

elif

annem rüyasında benim birini bıçakladığımı görmüş :D

betül

rüyamda istmeeyerek bıçak beni vurmaya çalışıyorum kendi kendine :D

ibrahim

rüyada hırsızın bizi vurması ve korkmak

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2016 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Ajanda Görmek | Rüyada Akadem Görmek | Rüyada Akar Görmek | Rüyada Akar çeşme Görmek | Rüyada Akarsu Görmek | Rüyada Akaryakıt Görmek |