Ağrı Yaşam

Patnos'ta Kar Temizleme Çalışması: Futbol Sahaları Maçlara Yeniden Hazır

Ağrı'nın Patnos İlçesinde Kar Temizliği İle Futbol Sahaları Maçlara Hazır

Ağrı'nın Patnos ilçesinde kar yağışının ardından, amatör lig maçlarının gerçekleştirildiği sentetik çim futbol sahasında biriken kar, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü personeli tarafından temizlendi.

Kar yağışı nedeniyle olumsuz etkilenen ve maçların oynanmasına engel teşkil eden saha, ilçe müdürlüğü personelinin yoğun çabaları sonucu temizlendi. Ekipler, soğuk hava ve zorlu çalışma koşullarına rağmen sahayı maçların oynanabileceği duruma getirmek için büyük bir özveri gösterdi.

Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Patnos gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir