Hamur'da Öğretmenler Günü'ne özel turnuva

Ağrı'nın Hamur ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla masa tenisi ve satranç turnuvaları düzenlendi.

Ağrı'nın Hamur ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla masa tenisi ve satranç turnuvaları düzenlendi.

Ağrı - Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle gerçekleştirilen turnuvalara, ilçedeki öğretmenler yoğun ilgi gösterdi.

Masa tenisi turnuvasında erkeklerde M. Selçuk Şahin birinci, Sabri Özcan ikinci, Tufan Gündüz üçüncü olurken, kadınlarda Hilal Kurtulmuş birinci, Aysun Çelik ikinci, Yasemin Aydın üçüncü oldu.

Satranç turnuvasında ise Ömer Söylemez birinci, Kaya Karakoç ikinci, Selçuk Hıdır üçüncü sırayı aldı. Turnuvaların sonunda dereceye giren öğretmenlere madalya ve kupa verildi. Öğretmenler, turnuvaların kendilerine moral ve motivasyon sağladığını belirterek, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Kaynak: İHA

Hamur
Hamur
Hamur
Hamur
Hamur
Hamur
Hamur
Anadolu Ajansı ve İHA'nın sağladığı tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin herhangi bir içerik değişikliği yapmadan, ajanslardan alındığı haliyle direkt olarak yayınlanmaktadır. Ağrı Haberleri kategorisinde yer alan tüm haberlerin yasal sorumluluğu ilgili haber ajanslarına aittir.
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Ağrı, Kaya Karakoç, Spor ve Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir