Ağrı Yaşam

Hamur'da Aile Destek Merkezi'ne Ziyaret

Kaymakam Ali Yıldırım, Açılışı Yaklaşan ADEM'i İnceledi

Hamur Kaymakamı Ali Yıldırım, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özmuş ile birlikte, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde hizmete girmesi planlanan Aile Destek Merkezi'ni (ADEM) ziyaret etti.

Açılış hazırlıkları devam eden merkezde incelemelerde bulunan heyet, kursiyerlerle de bir araya geldi. Kaymakam Yıldırım ve beraberindeki heyet, merkezde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı ve kursiyerlerle sohbet etti. Yıldırım, kursiyerlere ve ADEM personeline çalışmalarında başarılar diledi.

Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Yaşam haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ali Yıldırım, Fedai Din, Hamur gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir