İshak Paşa Sarayı sis altında büyüledi Ağrı

- Doğubayazıt ilçesindeki Tarihi İshak Paşa Sarayı'nı kaplayan sis eşsiz manzarası ile görenleri adeta büyüledi AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki...
26.10.2015 Saat: 12:26

- Doğubayazıt ilçesindeki Tarihi İshak Paşa Sarayı'nı kaplayan sis eşsiz manzarası ile görenleri adeta büyüledi

AĞRI - Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesindeki Tarihi İshak Paşa Sarayı'nı kaplayan sis eşsiz manzarası ile görenleri adeta büyüledi.

Doğubayazıt ilçesinde öğlen bastıran sağanak yağışın ardından oluşan sis, 231 yıllık İshak Paşa Sarayı'nda muhteşem görüntülere yol açtı.

İnşası tam 99 yıl süren ve 1784 yılında yapımı tamamlanarak kullanılmaya başlanan Osmanlı dönemine ait tarihi sarayın, sis altındaki görüntüsü adeta "masal ülkesini" andırdı.(AA)

ishak-paşa-sarayı-sis

ishak-paşa-sarayı-sis

ishak-paşa-sarayı-sis

ishak-paşa-sarayı-sis

ishak-paşa-sarayı-sis

Yorum Ekle

Bu sitede yer alan içerikler sadece genel bilgilendirme amacı ile sunulmuştur. Yorumlarınızı kendi özgür iradeniz ile yayınlanmakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz.


Diğer Ağrı Doğubayazıt Haberleri
Etiketler
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.