Ağrı Politika

Biz Şehrin Hizmetkarıyız

AĞRI-Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın: "Biz Şehrin Hizmetkarıyız!"

Ağrı-Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın: "Biz Şehrin Hizmetkarıyız!"

Patnos Belediye Başkanı Abdulhalık Taşkın, ilçedeki su kaynaklarının durumunu tespit etmek ve boşa akan suların kaynağını belirlemek için kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini açıkladı.

Yapılan yazılı açıklamada; Taşkın, incelemeleri sırasında "Vatandaşlarımıza daha kaliteli ve kesintisiz içme suyu hizmeti sunmak için boşa akan kaynak sularının incelenmesine başlandı. Bu sayede su israfının önüne geçerek hem kaynaklarımızı korumamızı hem de vatandaşlarımıza daha ferah bir şekilde hizmet vermemizi sağlayacağız." dedi.

çalışmanın profesyonel ekipler tarafından yürütüldüğünü ve kısa süre içerisinde sonuçlanacağını da sözlerine ekledi.

Biz Şehrin Hizmetkarıyız1
Biz Şehrin Hizmetkarıyız2
Biz Şehrin Hizmetkarıyız3
Biz Şehrin Hizmetkarıyız4
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Politika haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Cemil Karip Hakkında

Cemil Karip
Cemil Karip, diyadinnet.com'un genel yayın yönetmenidir. Bölgesel olaylar, çevre sorunları, politika ve eğitimle ilgili haberleri derinlemesine inceler ve bu konularda güncel bilgiler sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir