Ağrı Güncel

Ağrı’da depremde vefat edenler için hatim duası okundu

AĞRI-Ağrı Gençlik Merkezi, deprem bölgesinde vefat eden vatandaşlara için "Hatim Duası" programı düzenledi.

Ağrı-Ağrı Gençlik Merkezi, deprem bölgesinde vefat eden vatandaşlara için "Hatim Duası" programı düzenledi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Kahramanmaraş merkezli 11 ili etkileyen depremlerde vefat edenler için "Hatim Duası" programı gerçekleştirildi.

Ağrı Gençlik Merkezince açılan kuran kurslarına gelen gönüllüler ile vatandaşlar tarafından okunan hatm-i şeriflerin duası, Gençlik Merkezi konferans salonunda yapıldı.

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayıp salavat-ı şerif ve tekbirlerle devam eden program, il vaizi Nuri Arslan tarafından yapılan dualar ile tamamlandı.

Düzenlenen programa Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru, Gençlik Merkezi Müdürü Cevdet Erdoğmuş, gençlik liderleri ile gönüllü gençler katıldı.

Program sonunda Ağrı Gençlik Merkezince açılan Kur'an kursunda eğitim alan ve kısa sürede Kur'an-ı Kerim'e geçen öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye edildi.

Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Fedai Din gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir