Ağrı Güncel

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile toplantı yaptı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile bir araya geldi. 2023-2024 sezonunda yapılacak faaliyetler ve projelerin görüşüldüğü toplantıda, sporun tabana yayılması ve başarı seviyesinin artırılması konuları ele alındı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, yeni sezon öncesi antrenörleri ile bir araya geldi. 2023-2024 sezonunda yapılacak faaliyetler ve projelerin görüşüldüğü toplantıda, sporun tabana yayılması ve başarı seviyesinin artırılması konuları ele alındı.

Ağrı - Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din'in başkanlık ettiği toplantıya, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Turan Tunç ve kurumda görev yapan antrenörler katıldı. Toplantıda, antrenörlere branşlarla ilgili çalışma programları sunuldu. Ayrıca, müdürlük bünyesinde gerçekleştirilen sportif faaliyetlerde gösterilen genel durum ve başarı değerlendirmesi yapıldı. Yapılacak olan müsabakalar ile ilgili karşılıklı fikir alışverişi de gerçekleştirildi.

Toplantının ardından bir açıklama yapan İl Müdürü Din, Ağrı'da sporun daha çok kalkınması ve milli takımlara çok sayıda sporcu verilmesi için seferber olacaklarını belirtti. Din, bütün spor branşlarında Ağrı'nın öncü bir kent olması için gayret sarf edeceklerini ifade etti.

Toplantının amacının, antrenörler ile koordinasyonu sağlamak ve yeni sezona hazır olmak olduğunu söyleyen Din, "Antrenörlerimiz bizim en önemli değerlerimizdir. Onların çalışmaları ve özverileri sayesinde Ağrı'da sporun gelişmesini sağlıyoruz. Yeni sezonda da antrenörlerimizden aynı performansı bekliyoruz. Hedefimiz, Ağrı'yı sporun merkezi yapmak ve gençlerimize sağlıklı bir yaşam sunmaktır" dedi.

Toplantının sonunda, antrenörler de görüş ve önerilerini dile getirdiler. Antrenörler, İl Müdürü Din'e verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Toplantı, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Cemil Budak, Fedai Din, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir