Ağrı Güncel

Ağrı Gençlik Merkezi'nde kan bağışı kampanyası

Ağrı Gençlik Merkezi'nde Kızılay iş birliğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Ağrı Gençlik Merkezi'nde Kızılay iş birliğiyle kan bağışı kampanyası düzenlendi.

Ağrı - Kampanyaya Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru, gençlik liderleri, personeller ve gönüllü gençler yoğun ilgi gösterdi.

Kan bağışı kampanyasının açılışında konuşan Gençlik Hizmetleri Müdürü Duru, "Kızılay'ın çağrısına kulak vererek kan bağışında bulunan kurum personellerimize, gönüllü gençlerimize teşekkür ediyorum. Kan bağışı, hem bağışçıların hem de ihtiyaç sahiplerinin sağlığı için çok önemli bir sosyal sorumluluk görevidir. Gençlik Merkezimizde bu tür kampanyaları düzenli olarak yapmaya devam edeceğiz." dedi.

Kızılay yetkilileri de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personeline ve gönüllü gençlere duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti. Kan bağışından bulunanlara soda ve tatlı ikramında bulunuldu.

Ağrı Gençlik Merkezi
Ağrı Gençlik Merkezi
Ağrı Gençlik Merkezi
Ağrı Gençlik Merkezi
Ağrı Gençlik Merkezi
Ağrı Gençlik Merkezi
Ağrı Gençlik Merkezi
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Gençlik Merkezi, Kampanya, Kan Bağışı, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir