Ağrı Güncel

Ağrı Gençlik Merkezi, depremde hayatını kaybedenler için hatim duası yaptı

Ağrı Gençlik Merkezi, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremde hayatını kaybedenler için hatim duası düzenledi.

Ağrı Gençlik Merkezi, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremde hayatını kaybedenler için hatim duası düzenledi.

Ağrı - Programa, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Gençlik Hizmetleri Müdürü Ebru Duru, Gençlik Merkezi Müdürü Cevdet Erdoğmuş, il vaizi Nuri Arslan, gençlik liderleri ve gönüllü gençler katıldı.

Gençlik Merkezi konferans salonunda gerçekleştirilen program, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Salavat-ı şerif ve tekbirlerle devam eden programda, Gençlik Merkezi tarafından açılan kuran kurslarına gelen gönüllüler ile vatandaşlar tarafından okunan hatmi şeriflerin duası, il vaizi Nuri Arslan tarafından yapıldı.

Program sonunda, kısa sürede Kur'an-ı Kerim'e geçen öğrencilere Kur'an-ı Kerim hediye edildi. Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Kur'an-ı Kerim'e geçen öğrencileri tebrik etti.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Gençlik Merkezi, Deprem, Fedai Din, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir