Ağrı Eğitim

Ağrı'da köy çocukları 23 Nisan'ı Millet Parkı'nda kutladı

AĞRI-Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, köy çocuklarıyla 23 Nisan'ı kutladı

Ağrı-Ağrı Milli Eğitim Müdürü Kökrek, köy çocuklarıyla 23 Nisan'ı kutladı

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında köyde yaşayan çocuklarla birlikte parka giderek, onlarla çeşitli etkinliklere katıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 23 Nisan kutlamaları kapsamında Ağrı'da köy çocukları için özel programlar düzenleniyor. Bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, köy çocuklarını Millet Parkı'na götürerek onlarla birlikte bayramı kutladı. Köy çocukları sinema, park ve çeşitli etkinliklerle keyifli bir gün geçirirken, İl Milli Eğitim Müdürü Kökrek de onlarla yakından ilgilenerek sohbet etti.

Köy çocukları, kendilerine unutulmaz bir 23 Nisan yaşatan Kökrek'e teşekkür etti. Kökrek,"23 Nisan sadece bir bayram değil, aynı zamanda milli egemenliğimizin ve çocuklara armağan edilmiş bir bayramdır. Bu anlamlı günü köylerimizdeki çocuklarımızla birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Onların yüzlerindeki tebessümler bizim için en güzel hediyedir."dedi.

Etkinlikler kapsamında köy çocukları için çeşitli oyunlar, yarışmalar ve hediyeler de dağıtıldı.

Ağrı
Ağrı
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Eğitim haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Hasan Kökrek gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Editör: Cemil Karip Hakkında

Cemil Karip
Cemil Karip, diyadinnet.com'un genel yayın yönetmenidir. Bölgesel olaylar, çevre sorunları, politika ve eğitimle ilgili haberleri derinlemesine inceler ve bu konularda güncel bilgiler sunar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir