Ağrı Güncel

Ağrı'da Gençler Badminton Grup müsabakaları başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Okul Sporları Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Gençler Kız-Erkek Badminton Grup Müsabakaları, Ağrı'da başladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Okul Sporları Federasyonu iş birliğinde düzenlenen Gençler Kız-Erkek Badminton Grup Müsabakaları, Ağrı'da başladı.

Ağrı - Merkez 2 bin 500 Kişilik Spor Salonu'nda gerçekleştirilen açılış töreninde, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Törene, 10 ilden yaklaşık 150 sporcu, antrenör, öğretmen ve idareci katıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, törende yaptığı konuşmada, gençlerin sporu sevmesi ve spora teşvik edilmesinin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi.

Bu tür karşılaşmaların, hem sporcuların gelişimine katkıda bulunduğunu hem de keyifli vakit geçirmelerini sağladığını belirten Din, "Sporun tabana yayılması, başarılı sporcuların hem milli takımlara hem de kulüplere kazandırılması açısından bu tür organizasyonları önemsiyoruz. Üç gün boyunca Ağrı'da devam edecek müsabakalarda farklı illerden gelen sporcuları, antrenörleri ve idarecileri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz." dedi.

Din, müsabakalarda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ederek, sporculara, antrenörlere ve hakemlere başarılar diledi. Açılış törenine, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak, Spor Şube Müdürü Turan Tunç, Badminton İl Temsilcisi Nevzat Alpaslan, sporcular, antrenörler ve idareciler katıldı. Organizasyon, 26 Şubat Pazartesi günü sona erecek.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Badminton, Cemil Budak, Fedai Din, Gençlik ve Spor Bakanlığı, İstiklal Marşı, Spor, Türkiye gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir