Ağrı Spor

Ağrı'da Futsal Yıldızları Parladı: Hamur Gözlüce Ortaokulu Şampiyon Oldu

Hamur Gözlüce Ortaokulu'nun Yıldız Kızları, Ağrı İl Birinciliği'nde Zirveye Çıktı; Ardahan'daki Grup Müsabakaları İçin Hedef Büyüttü

Ağrı'da düzenlenen Okul Sporları Futsal Yıldızlar İl Birinciliği müsabakalarında, yıldız kızlar kategorisinde birinci olan Hamur Gözlüce Ortaokulu öğrencileri, başarılarından dolayı öğretmenleri Burçin Özdemir ile birlikte Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak tarafından karşılanan öğrenciler, müsabakalarda gösterdikleri üstün performans için tebrik edildi. Müdür Budak, öğrencilere Ardahan'da düzenlenecek olan grup müsabakaları için de başarılar diledi.

Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Spor haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Cemil Budak, Hamur gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir