Ağrı Güncel

Ağrı'da engelliler unutulmadı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında, 2 bin 500 Kişilik Spor Salonunda Masa Tenisi ve Futsal müsabakaları gerçekleştirildi.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında, 2 bin 500 Kişilik Spor Salonunda Masa Tenisi ve Futsal müsabakaları gerçekleştirildi.

Ağrı - Merkez 2500 Kişilik Spor Salonunda yapılan farkındalık futsal ve masa tenisi maçında; Serhat Bakım Merkezi, İlk Umut Bakım Merkezi ve Şafak Bakım Merkezinde kalan engelli bireyler karşı karşıya geldi.

Oynanan farkındalık futsal müsabakasını Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Spor Hizmetleri Müdürü Cemil Budak ve bakım merkezi idarecileri izledi.

Kıyasıya çekişmeye sahne olan futsal ve masa tenisi müsabakalarında kazanan her zaman olduğu gibi yine dostluk oldu. Müsabaka sonunda engelli bireylere Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce baklava ve meyve suyu ikram edildi.

2500 Kişilik Spor Salonunda her çarşamba resmi ve özel rehabilitasyon merkezlerinde bulunan engelli gençler ve bireylere çeşitli aktiviteler yapılarak fiziksel ve psikolojik gelişimlerine katkı sağladığını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din; Engelli kardeşlerimizin performansı bizleri çok mutlu etti. Engelli bireylere yönelik sportif faaliyetlerimiz her hafta 'Mutlu Çarşamba' projesi kapsamında devam ediyor. Proje kapsamında Basketbol, Voleybol, Masa Tenisi, Futbol ve Badminton branşında engelli bireylerimizi spor ile buluşturuyoruz. Projede emeği geçen herkese teşekkür eden İl Müdürü Din, salondan ayrıldı.

Bakım merkezi idarecileri böyle anlamlı bir günde engellilere değer veren Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür etti.

Ağrı
Ağrı
Ağrı
Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı, Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Badminton, Basketbol, Cemil Budak, Fedai Din, Futbol, Spor, Voleybol gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir