Ağrı Çevre

Ağrı'da baharla birlikte canlanan doğa göz kamaştırdı

Ağrı'da havaların ısınmasıyla canlanan ve yeşilin tonlarıyla yeniden hayat bulan doğa, ortaya seyrine doyumsuz manzaralar çıkardı.

Ağrı'da havaların ısınmasıyla canlanan ve yeşilin tonlarıyla yeniden hayat bulan doğa, ortaya seyrine doyumsuz manzaralar çıkardı.

Ağrı - Ağrı'da havaların ısınmasıyla beraber yeşilin tonlarına bürünen doğa ortaya eşsiz güzellikte manzaralar çıkarırken, karların erimesiyle coşan şelale ise doğaya yeniden hayat verdi. Yeşillikler arasında akan şelalenin tadını çıkarmak isteyen vatandaşlar kendilerini doğaya bırakırken, fotoğraf tutkunları ise bölgeye gelerek anı ölümsüzleştiriyor.

Bölgeye gelen ve amatör fotoğrafçılık yapan Ayşe Yıldız, "Burası oldukça güzel bir şelale. Kar ve yağmur sularıyla besleniyor. Fotoğraf çekip vakit geçirdik. Ağrı küçük bir yer ama birçok doğal güzelliği var. Bu b&ou

Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı
Ağrı

ml;lgeleri değerlendirir ve temiz tutarsak bizim için daha faydalı olacak " dedi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ağrı haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ağrı Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ağrı'nın dört bir yanından Çevre haberleri de dahil olmak üzere, Ağrı gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

1 Yorum

  1. Ahmet Çelik

    Şu Ağrı'da ki "ŞELALE"min ismini de verseydiniz; turizme daha etkili olmazmıydı? Ağrı, şelale ve çevresindeki muhteşem yeşil. alanlar anlatılmış; fakat şelalenln ismi ve bölgesi. unutulmuş herhalde yazılmamış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir