Ağrı'da "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü" etkinliği

AĞRI - Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü" kapsamında yürüyüş yaptı.

Ağrı - Ağrı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü" kapsamında yürüyüş yaptı.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce farkındalık oluşturmak amacıyla yürüyüş programı düzenlendi.

Cumhuriyet Caddesi'nde bir araya gelen kurumun kadın ve erkek personeli, ellerine aldıkları pankart ve balonlar eşliğinde Abide Meydanı'na kadar yürüdü.

Etkinlik, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği ekipleri ise Cumhuriyet Caddesi'nde stant kurdu.

Ekipler, standı ziyarete gelen kadınlara KADES uygulamasını tanıtıp, erkeklere de 'Kadına El Kalkamaz' mottosuyla bilgilendirmede bulundu.(AA)

Yönelik etkinliği 25 Ağrı
Şiddetle etkinliği 25 Yönelik Kadına Kasım Günü Mücadele Ağrı
Günü Şiddetle Ağrı
Kasım Ağrı
Şiddetle Günü Kasım 25 Kadına Ağrı
Şiddetle Günü etkinliği Ağrı
Mücadele 25 Kadına etkinliği Şiddetle Günü Yönelik Kasım Ağrı
Anadolu Ajansı ve İHA'nın sağladığı tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Diyadinnet.com editörlerinin herhangi bir içerik değişikliği yapmadan, ajanslardan alındığı haliyle direkt olarak yayınlanmaktadır. Ağrı Haberleri kategorisinde yer alan tüm haberlerin yasal sorumluluğu ilgili haber ajanslarına aittir.
Diyadinnet son dakika haberlerini paylaşın. Ayrıca Abdullah Söylemez, Ağrı, Cumhuriyet Caddesi, Jandarma, KADES, Yunus Okur ve Ağrı'nın dört bir yanından Güncel haberleri alın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir