Rüyada Pazar Görmek

sponsorlu bağlantılar

Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir.

Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir.

Gün olarak Pazar, kişinin sevinç alacağına işaret eder. Veya bu Gün ile ilgili birşey olacak demektir.

Rüyada bir Mahalle pazarinda bulundugunuzu ve alisveris yaptiginizi görmek, ihtiyaç ve sikinti içinde oldugunuza delalet eder. Pazardan bazi esya alip eve getirdiginizi görmek, elinizden bir miktar malinizin çikacagina veya evinize bir hirsiz girerek önemsiz bazi esyalarinizi çalacagina isarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Pazar Görmek yorumunu okudunuz. Pazar ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada harfi ile başlayan Rüya Tabirleri P sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Pazar rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Pazar yorumları

yaren

rüyamda pazardaydım bizim oradaki çarşamba pazarında ilk defa pazarı bu kadar çok kalabalık ve bol gördüm annem alışveriş yapıyodu bende balon alıyosum ve çok garibime giti çünkü pazarda makyajlı ve abiyeliydim (yaşım 12)

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Rüyada Gorucu Görmek | Rüyada Görümce Görmek | Rüyada Göz Görmek | Rüyada Goz agrısı Görmek | Rüyada Göz doktoru Görmek | Rüyada Goz kapagı Görmek |
Yandex.Metrica