Rüyada Olta Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Olta görmek ne demek rüya tabirini rüyada olta 7563 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.

Rüyada Olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir.

Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır.

Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.

Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina isarettir. Rüyada olta ile balik tuttugunuzu görmek veya bir olta satin almak, size bagli olan bir kimseye karsi haksizlik yapacaginiza, fakat sonradan bunu fark ederek üzülüp pisman olacaginiza ve onun gönlünü almaya çalisacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada olta görmek, hileye isarettir. Kendileriyle av avlanan bütün aletlerin tabirleri böyledir. Tabirce iyi olan kendi tuttugunu baskasinin tuttugundan fazla görmektir.

Rüyada olta görmek; para kazanmak için yapılan hilede zarara uğrayacağınıza, bazı yorumculara göre ise fakirlik çekmeye işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Olta, ile ilgili yapılan yorumlar

basri

koprü üstünde durmuştum balıga gıdecektim ançak bı tanıdık tarafından oltalarım koparıldı ona çok kızıyor oltaları baglamaya çalışıyordum o anda ölen kırmızı renklı atımı gördüm nalları bozuldugunu düşünerek nal çakmaya çalışıyorduk iki arkadaşla ançak hırçın olan atmız buna izin vermedi

memet

karanlık bir mahallede hızlı bir şekilde koşmak

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0