Şuan sitede 10526 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Kurtcuk görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kurtcuk görmek ne demek rüya tabirini rüyada Kurtcuk rüya yorumunu okumaktasınız.

Rüyada görülen küçük kurtçuk, kiz; kurtçuklar da kizlardir. Rüya sahibinin kaminda hisettigi küçük kurtlar, onun malindan yiyen Aile ve akrabasindan olan kimselerin üzüntü ve kederidir. Et yiyen veya yemeyen kurtlar, rüya sahibinin baskasinin malindan yiyen ailesidir. Bir kimse arkasindan çiktigini gördügü kurtlar, o kimsenin torunlaridir. Kurtlarin kendi agzindan çiktigini gören kimsenin ailesi kendisine hile yapmak isterler, fakat onlarin hilesinden kurtulur. Kendisinin müdahalesi olmaksizin karnindan kurtlarin çiktigini gören kimse, serli bir kavimden uzak olur ve bu hal de kendisi için seref ve temizliktir. Rüyada vücuttan kurtlarin çikmasi, üzüntü. keder ve zararin gitmesine isarettir. Kurt, akrabadan bir düsmandir, tpek kurdunu görmek, onlardan menfaatin gelmesine isarettir. Bir kimse ipek kurtlarindan bir sey görse, mala nail olur. Bazi tabirciler ipek kurdu haram mala ve korunulacak kuvvetli olan seylerin elde edilmesine isarettir, dediler.

sponsorlu bağlantılar

Kurtcuk Rüya yorumları
BEYZA

RÜYAMDA BÜTÜN PARMAKLARIMIN İÇİNDE YANİ DERİ ALTINDA BAYAĞI KURTÇUKLAR VARDI AMA HAREKET ETMİYORLARDI

Elif

ipek bir yere verilecek para veya mal niyet etmişsin ve hala vermemişsin..

Elif

selda her ne şekilde olursa olsun rüyada kan görmek rüyayı bozar...tabir gerekmez...

selda

rüyamda namaz kılmak istiyorum fakat sol bacağımda iki yerde beyaz solucan var derinin altında ve annem geliyor o solucanları çıkarıyor çıkan yerlerde hafif kanıyor ama namaz kılmak istiyorum birtürlü kılamıyorum kanadığı için.

ipek

sağ elimi uzatmışım üzerinde bembeyaz toz gibi un gibi bir şeyler var elimi yıkamışım yine elim açık üzerinde üç tane beyaz elma kurduna benzeyen kurtçuklardan var elimi yıkamışım yine oüç kutçuk sağ elimdeler böyle bir rüya gördüm yorumunuzu bekliyorum.teşekkürler

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?


Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.