Rüyada Kaban Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kaban görmek ne demek rüya tabirini rüyada kaban 5778 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kaban görmek, yolculukla yorumlanir. Rüyasinda üzerine bir kaban giymis oldugunu görmek, ferah bir kazanca ve mutluluga isarettir. Bir rivayete göre kaban giyinmek, beklenmeyen bir yerden bir menfaat görecegine delalet eder. Rüyada yeni bir kaban aldiginizi veya giydiginizi görmek, hasta iseniz iyileseceginize; eskimis bir kaban giymek, islerinizin bozularak, geçim darligina düseceginize delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kaban görmek, memur için makam, tüccar için kazanç, fakir için refah, köylü için bereket, halk için ucuzluk ile tabir edilir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kaban, ile ilgili yapılan yorumlar

burcu

rüyamda abimin dügünü icin hazırlandım ve ablamın bana aldıgı siyah bir kaban giydim dügüne giderken uyandım

Remziye

Rüyamda eskiden eşimle yaşadığım evimde çocuklarımla beraberdik.Apartmanın dış kapısının önünde küçük kırmızı bir araba vardı.Bir süre orada durduktan sonra arabaya camdan baktığımda yok olmuştu. Onun yerine siyah bir jip gelmiş bütün dış kapıyı kapatıyordu.Anladığım kadarıyla jip bizi koruyordu. Bu neye işarettir????

Melike

Rüyamda ailemle büyük bir grup olarak karlı bir ülkedeydik. Üzerimizde ise kalın kalın bir sürü kaban giymiş her tarafı kaplayan karla değişik oyunlar oynuyorduk. Bu neye işarettir?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0