Bakınız Bağırmak. Rüyada olanca sesiyle haykırdığını

Rüyada Haykırmak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Haykırmak görmek ne demek rüya tabirini rüyada haykırmak 5202 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bakınız; Bağırmak.

Rüyada olanca sesiyle haykırdığını gören kimse, birden yükselir.

Rüyada haykirmak sevinç isaretidir. Ge rek hiddetten, gerek sevinçten ve gerekse beklenmeyen bir durum karsisinda kalarak haykirdiginizi görmek, dünyada maddi ve ma nevi duyacaginiz bir sevince isarettir. Bir rivayete göre de haykir mak çok paraya ve mala delalet eder. Bazilarina göre: Rüyada haykirmak, hem hayir, hem de ser ile yorumlanir, îbni Sirin e göre ; haykirmak veya haykirani isit mek o yerde bir keder oldugunda isarettir. Bir kimse bilinmeyen bir yerde sebebini bilmedigi bir haykiris isitse, kendisi de o sese ce vap verse, ölür. Aglamakla karisik bir ses isitmek ferah ve sevinç tir. Gülmekle karisik bir ses isitmek kedere, hüzne ve musibete delalet eder. Sikayeti anlatan bir ses duymak keder verecek bir söz isitmege delalet eder. Kirmanî ye göre ; rüyasinda halk arasinda bagiran bir tellali görmek, tellal ihtiyar ve sözleri hikmet ise hayra delalet eder. Yahut rüya sahibi iyi taninan kimseler arasina gi rer, veya mescit ve ziyaret edilen bir yere gider ve her sözü hakikate yakin olarak kabul edilir. Eger tellalda bu meziyetlerden biri yok ise, rüyayi göreni biri aldatmaya çalisir. Bir tellalin bagirdigini gören, rüyada hayra delalet eden bir sey varsa ve tellalin hayir ve serden ne söyledigini anlayip tellal de uyaniklikta sözü geçer takimdan ise, söyledigi sey aynen çikar. Eger uyanikken sözü ge çer kimse degilse, sözünün tabiri yoktur. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir topluluga haykirdigini gören kimse, otorite sahibi olur. Rüyada yalnizca bagirdigini gören kimsenin, gücü zayiflar. Rüyada haykirmak, yikilmak veya bogulmak gibi belalardan meydana gelecek fitneye yahut halkin dehsetli bir hastaliga yakalanacagina isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5011