Rüyada Fındık Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Fındık'ın yorumu 4673 ve rüyasında Fındık'ı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Fındıkla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Fındık nedir

Bakınız; Çerez.

Rüyada fındıklar görmek, sosyal ve finansal konumunuza zarar verecek bazı tartışmalara girebileceğinizin habercisidir.

Aşk ve iş yaşamınızda başarılı olacaksınız demektir.

Aşk ve iş hayatında oldukça başarılı olacaksınız.

Ağaçta taze fındık, umutların gerçekleşeceğini belirtir. Fındık, kısmet, boluk, düşlerin gerçekleşeceğine işaret eder.

Ibn i Sirin e göre findik görmek mal ve nimettir. Çürümüs veya aci findik içi gören, bir kimseden azar isitir. Rüya sinda findik içi yedigini ve bunun da güzel ve tatli oldugunu gören helal bir mal edinir. Findik da, tatli olmak sartiyla, daima helal mal ile yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada findik, garip, zengin, cömert, Kar sahibi ve insanlarin arasini birlestiren kimse ile tabir edilir. Findik yedigini gören kimsenin güçlükle eline mal geçer. Bazilari da, findik ve kabuklu olan her meyve üzüntüye ve baginp çagirmaya isaret eder, demislerdir.

Aşk ve iş hayatında oldukça başarılı olacaksınız.

Aşk ve iş hayatında oldukça başarılı olacaksınız

Fındık Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Fındık yorumları

betül akyo

gercekten mükemmelv elinize saglık

merve

Ruyamda arkdaslarimla beraber bir hap kutusunun icindeki findiği 3 e bolduk (yarisi kirik yarisi degildi) ben kirik olanlarib hepsini aldim ve hepsini yedim

selma

evden çıkmışım ekmek almaya gider gibiyim üzerimde gece mavisi bir elbise var penye gibi yumuşacık içinde çok rahat ediyorum ve bana yakıştığını düşünüyorum.bi ara arabaların çok olduğu bi yerden geçiyrum eve geliyorum apt girişinde komşunun annesi gelmiş (komşu erkek kendisini tanımam gerçekte)köyden fındık getirmiş bir poşet taze fındık verdi içine 2 tane elma 2 tane salatalık koydu geldim eve ben yatmışım oğlumla eşim fındık yiyor çıtır çıtır kırıyorlar bana duyuluyor sesleri.


rüyamda kuruyemişçiden fındık almak istiyorum bakıyorumki fındıklar kırık almaktan vazgeçiyorum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica