Rüyada Doğurmak doğmak Görmek

Rüyada Doğurmak doğmak görmek tabiri, Rüyada Doğurmak doğmak nedir, Doğurmak doğmak rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Doğurmak doğmak görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Doğurmak doğmak görmek ne demek. Rüyamda Doğurmak doğmak gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Doğurmak doğmak görmek

Rüyada bebek doğurmak, Bir kiz çocugu dogurdugunu görmek, hayra isarettir.

Rüyada Erkek çocuk dogurdugunu gören, siddetli keder ve sikintiya ugrar. Yahut fena bir söz duyar, bir rivayete göre de, ölür.

Rüyada karısının, hanımının erkek çocuk doğurduğunu görmek, eger hamile ise kiz çocu gu doguracagina, eger degilse, keder ve sikintiya ugrayip, sonra bundan kurtulmaya; karisinin kiz dogurdugunu görmek, erkek çocuk doguracagina delalet eder.

Bazilarina göre: Rüyada erkek çocuk dogurmak kiza, kiz do gurmak erkege isarettir. Ancak bazi rüya, rüyayi görenin durumuna göre aynen çikar. Agzindan çocuk dogurdugunu gören, has ta ise ölür. Bir rivayete göre rüya sahibi biri hakkinda sefaatte bulunup iyi söz söyler.

Ebu Sait El Vaiz e göre: Bir erkegin rüyada çocuk dogurdu gunu görmesi, kendisine uygun olmayan bir agir yük altina girecegine, sonra kurtulup düsmanina üstün gelecegine delalet eder. Bir görüse göre de, bu rüya fena huylu bir esten kurtulmaya delalet eder. Bir kadinin gebe olmaksizin çocuk dogurdugunu görmesi, kocasinin zengin olacagini gösterir.

Kirmanî ye göre: Bir kadinin kiz çocugu dogurdugunu gör mesi, kocasina bir fayda gelecegine, erkek dogurdugunu görmesi kocasina keder ve sikinti gelecegine delalet eder. Cafer i Sadik a göre: bir kadin rüyasinda bir erkek çocugu dogurdugunu ve çocugun hemen konustugunu görse, dünya ve ahiretde selamete erer. Bir rivayete göre vefat eder. Bir kiz dogur dugunu ve çocugun hemen konustugunu görse, Cenabi Hakk (C.C.) ona bir çocuk ihsan eder.

Hamile bir kadin rüyada erkek bir çocuk dogurdugunu görse, o kadin bir kiz çocugu dogurur. Bir kiz çocuku dogurdugunu görse, bir erkek çocuk dogurur. Kiz çocugu tabirce üzüntüden kurtulmaya erkek çocuk ise üzüntüye isarettir. Bir hasta, rüyada, annesinin kendisini dogurdugunu görse, o hasta ölür. Bu rüyayi zanaatkar olan birisi görse, onu zanaat ve isinden menedecek birtakim maniler çikar. Bu rüyayi fakir bir kimse görse, onu besleyecek ve düsünecek bir adami çabucak bulur. EGer bu rüyayi gören adam zengin ise, zevk ve eglence yüzünden servetim muhafaza edemez ve onun isleme bakmak ve nezaret etmek için bir baskasi onun üzerine kahren tayin edilir. Bu rüyayi görenin hanimi varsa haniminin çocuk dogurmayacagina isarettir. Eger rüyayi görenin hanimi hamile ise, o kadinin erkek bir çocuk dogurmasina isarettir. Rüyayi gören düsman ve dava sahibi birisi ise, onun hakim yaninda delilinin geçerli olmamasina isarettir. Bir kadin rüyada kendisini agzindan dogurdugunu görse, onun ölecegine ve ruhunun agzindan çikacagina isarettir. Rüyada kiz dogurmak hapis olan bir kimsenin üzüntüden kurtulmasina isarettir. Erkek bir kimse, rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu görse, hastalanir. Üzüntüden kurtarir. Düsmanina galip gelir. Kiz dogurdugunu gören kimse, her sikintidan kurtulur ve onun neslinden millet ve kabilesi için makami yüce bir kimse çikar. Hayvan dogurdugunu ve bu hayvanin kedi oldugunu görse, dogan çocuk hirsiz olur. Dogurmak sikinti ve hastaliklardan kurtulmaya, Aile ve komsulanndan aynlmaya isarettir. Dogmak rahatliga, kederden kurtulmaya, borcu odemeye ve tevbe etmeye isarettir. Rüyada bir erkek çocuk dogurdugunu gören kadin en sonunda ferahlik, sevinç, müjde, agirliktan kurtulmaya ve kurtulusa ermeye isarettir. Kiz dogurdugunu görse, izzet, seref, ucuzluk, bolluk, güçlükten sonra kolaylik ve sevinç içerisinde genis bir rizikla riziklanir. Rüyada dogurdugunu gören kimse, fakir ise zengin olur. Zengin ise, üzülür. Bekarsa çabucak evlenir ve hanimi bir çocuk dogurur. Hasta olan bir kimsenin çocuk dogurdugunu görmesi, onun ölecegine isarettir. Fakir, muhtaç, üzüntü ve kederli kimselerin böyle bir rüya görmeleri, üzüntü, sikinti ve mihnetten kurtulmaya isarettir. Bu rüya tüccarlar hakkinda mallarinin gitmesine, misafirler hakkinda onlarin yüklerinin hafiflemesine ve akrabasinin ölmesine isarettir. Rüyada hamile oldugunu gören kimse, üzülür. Dogurdugunu görse, üzüntüden kurtulur. Rüyada kizi oldugunu gören kimse, borçlanir. Rüyada kizinin öldügünü ve onun için bir kabir kazdigini gören kimse, borcunu öder.

rüyada Doğurmak doğmak görmek
aybüke Doğurmak doğmak rüyasırüyamda annemi doğum yapmış gördüm doğurduğu çocuk erkek ve çok güzel bir bebekti adı emreydi acaba bunun yorumu nedir?

AYŞE Doğurmak doğmak rüyasıRÜYAM DA ONYEDİ YAŞINDAKİ KIZIMIN ÇOK GÜZEL BİR KIZ ÇOCUĞU LODU AMA SANKİ HİÇ HASTA DEĞİLMİŞ GİBİ AYAĞA KALKTI BEN ÇOCUĞU ALDIM VE YIKAMAK İÇİN BANYOYA ÖTÜRDÜM ÇOCUK KİLOLUSANKİ İKİ AYLIK GİBİYDİ ONU TEMİZLEMEKİSTEDİM YIKAMAK İÇİN TEMİZ SU ARADIM KİRLİ SUYU DÖKTÜM SONRA ONU SARIP ODAYA GETİRDİM ŞAŞKINLIK İÇERİSİNDEYDİM GECE YARISI UYANDIĞIMDA RÜYANIN ETKİSİNDEN KURTULAMADIM ÇOCUK O KADAR GÜZEL DİKİ YÜZÜME BAKIŞINI UNUTAMIYORUM KIZIMDA AYNI GECE BENİM GÜZEL BİR KIZ DOĞURDUĞUMU GÖRMÜŞ SABAH UYANDIĞIMIZDA İKİMİZDE BİRBİRİMİZE ANLATTIK ÇOK ŞAŞIRDIK YORUM YAPARMISINIZ

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Doğurmak doğmak Görmek Benzer Rüyalar
  • DoğumRüyada Doğum

    Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek

  • DoğmakRüyada Doğmak

    hamile bir kadin rüyada erkek bir cocuk dogurdugunu görse, o kadin bir kiz cocugu dogurur, bir kiz cocugu dogurdugunu görse,bir erkek cocuk

  • DoğurmakRüyada Doğurmak

    hamile bir kadin rüyada erkek bir cocuk dogurdugunu görse, o kadin bir kiz cocugu dogurur, bir kiz cocugu dogurdugunu görse,bir erkek cocuk

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.