Kişinin kendi damadını görmesi namus yönünden güvene,

Rüyada Damat Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Damat görmek ne demek rüya tabirini rüyada damat 4117 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Kişinin kendi damadını görmesi namus yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya delalet eder.

Rüyada Damat görmek zafere isarettir. Rüyada damat oldugunu görmek, islerinde üstün gelecegine; bir damada sagdiç oldugunu görmek, yeni bir ise girecegine veya bir tüccarla ortakliga; evine bir damadin misafir geldigini görmek, basina bir devlet kusu konacagina delalet eder.Bazilari diyor ki; damat görmek, yenilikle yorumlanir. Rüyada zengin bir kizla evlendigini görmek, yeni zengin kimselerle tanisacagina ve onlardan menfaat görecegine tabir olunur. Bir kisinin rüyasinda damadini görmesi eger hakikaten, kizi olup da evlendirmis ise geçiminin bollasacagina; kizi olmadigi için damadi da yoksa, beklemedigi bir yerden kendisine bir rizk kapisi açilacagina isarettir. Rüyasinda damadi ile bir sofrada yemek yedigini gö ren, hükümet kapisindan bir menfaat görür veya piyangodan bü yük bir ikramiye kazanir.

Kişinin kendi damadını görmesi namus yönünden güvene, Damadı olmayanın damadı olduğunu görmesi korkulan şeyden feraha çıkmaya delalet eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Damat, ile ilgili yapılan yorumlar

songul

rüyamda kardeşim damat olmuştu çünkü kardeşimin nişanlısı dağa çıktı düğünü olmadı kardeşim çok özülüyor ama ben bu gece kadeşimi damatlıklarla gürdüm sizce ne ola bilir yorumu

emine t

Dugunum oluyordu sevgilim cirkin eski bir damatlik yismisti ve her yerinde ceyrek altin vardi dans ettik

naile

ölmüş olan erkeyi rüyada evlenirken görmek

zeyno

rüyamda sevdiğim erkeğin damatlık giydiğini gördüm damatlık krem renkteydi ve sevdiğim erkek çok güzel gözüküyordu hayırdır inşallah yorumlarını bekliyorum.

REMZİ

RÜYAMDA BİR GELİN VE DAMAD GÖRDÜM GELİN GELİNLİĞİNİ GİYMEKTE DAMADDA ONU BEKLİYORDU BUNLAR BENİM YİĞENLERİMDİ BENDE BUNLARI BEKLERKEN ÖĞLE NAMAZI İÇİN ABDEST ALMAYA HAZIRLANIYORDUM BİR KÖY EVİ GİBİYDİ TUVALET İHTİYACINI YAPMAM İÇİN TUVALETE GİTTİM SU YOKTUGERİSİNİ HATIRLAMYORUM EVE GELDİĞİMDE ÖLMÜŞ KAYINBABA VE SAĞLIKLI OLAN KAYNANAM VARDI KAYIN BABANIN ELİNİ ÖPTÜM KAYNANA BU GÜNE KADAR ELİNİ BANA VERMEMİŞTİ BANA HOŞ GELDİNDEYİP BOYNUMA SARILDI VE YÜZÜMDEN ÖPTÜ HAYIRDIR İNŞALLAH YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4983