Şuan sitede 18945 kişi var

Rüyada Cinayet görmek

diyadinnet tv

Rüyada Cinayet Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Cinayet görmek ne demek rüya tabirini rüyada cinayet rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Mahzurlu iş yapmaya, İhramlı iken ihram yasağını işleyerek cinayet işlediğini (bir canlıyı öldürdüğünü) görmek, uyanıkkan ber kurban bedeli kadar bir ödeme yapmasına delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Öldürmek.)

Cinayet işlediğinizi görürseniz, zor günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde hüsrana uğrayacaksınız demektir. Eğer kendinizi savunmak için cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda başarılar kazanacağınız, yükseleceğiniz anlamındadır.

Sıkıntılı günler ve işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Kendinizi savunurken birini öldürdüyseniz zafer kazanacağınızın işaretidir.

Bu Rüyaların genelde üstünde durulmaz ama durup dururken rüyasında cinayet işlendiğini gören kişi, hiç ummadığı bir durumla karşılaşır.

Rüyada birisinin öldürüldügünü görmek, uzun zamandan beri kayboldugunu sandiginiz bir yakininizdan ha ber alacaginiza delildir. Birisinin kendi gözü önünde öldürüldügü nü görmek, ilerideki günlerde çok önemli olaylarla karsilasacagina delalet eder. Kendisinin bir kisiyi öldürdügünü görmek, eger öl dürdügü kimseyi taniyorsa ona çok büyük bir yardimi dokunacagina, tanimiyorsa yaptigi bir haksizliktan ötürü büyük bir pis manlik duyacagina isarettir. Kirmani diyor ki: Rüyada cinayet görmek haramla tabir edi lir. Rüyada öldürüldügünü görmek çok yasayacagina; bir baskasinin öldürüldügünü görmek, eger o kisiyi taniyorsa, o kisinin uzun Bir baska rivayete görede: Rüyada bir cinayet isledigini gören mahzurlu bir ise girer. Bazan bu rüya, maksadina ve arzusuna nail olmaya isaret eder. Hacc da ihramda bulunan kimsenin bir av cinayeti yaptigini görmesi, uyaniklikta o hayvanin mislini ödemeye mecbur olmasina isaret eder. Bir kimsenin rüyada cinayet isledigini görmesi, maksadina ve arzusuna nail olacagina isaret eder. Bazen de cinayet isledigini görmek, mahzurlu bir is ile tabir edilir.

Cinayet işlediğinizi görürseniz, sıkıntılı günler geçireceğiniz ve bütün işlerinizde başarısız olacağınız anlamına gelir. Eğer kendinizi savunurken cinayet işlediyseniz, iş hayatınızda yükseleceğiniz anlamındadır.

Rüyada cinayete tanık olmak; tedbirli olmanıza, kimse için kötü konuşmamanız gerektiğine, komşularınızın birinin evinde hırsızlık olayının olacağına işarettir.

Rüyada Cinayet Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Cinayet, ile ilgili yapılan yorumlar

fatma

bn rüyamda kız kadeşimin kendisine asıldıdğı için bır ekeği istemeyerek öldürdüğğünü gördüm. sonrasında kardeşim hapse giriyodu. manası nedir ???

aysey

Arkadasim beni ruyasinda birini bicaklayip oldurdugumu gormus.kimseye de soyleme demisim.nolur cevap.

deniz01

rüyamda tanımadığım insanlarla müstakil bir evdeyim. biri gardolabın kapağını açıp yılan olduğunu söylüyor. o sırada elinde keskin, güzel, parlak kılıç olan katile benzettiğim adam kapıdan içeri giriyor. ona hemen kılıcıyla yılanı öldürmesini söylüyorum. o sırada ev dışarıdan silahlı saldırıya uğruyor.evdeki herkes vurulup ölüyor. silah sesi kesiliyor. tek ben kurtuluyorum.

meryem

bir gelin gerdeğe iki çocuğla giriyor damat sinirlenip ikierkek çocuğunu öldürüyor anneleride damadı öldürüyor bende ev sahibiymişim aşağı inip ne oldu diye bakarken cesetler parçalara bölünmüş saklamaya çalışıyor kardeşlerimide alıp geliyorum cesetleri okadar çok arıyoruz birtürlü bulamıyoruz

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri || Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS