Rüyada Çağrılmak Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Çağrılmak'ın yorumu 3747 ve rüyasında Çağrılmak'ı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Çağrılmakla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Çağrılmak nedir

Rüyada çagirildiginizi görmek hastaliga isarettir. Rüyada tanimadiginiz biri tarafindan adinizla çagirildiginizi görmek, tehlikeli bir hastaliga yakalanacaginiza; tanidigi niz biri tarafindan çagirildiginizi görmek, ecelinizin yaklastigina;sizin birini çagirdiginizi görmek, bu rüyanin aksine yorumlanir. Rüyada birisinin kendisini çagirdigini veya kendisinin bir kimseyi yanina çagirdigini görmek, o kimseden büyük bir yardim görecegine veya kendisinin bir kimseye yardim edecegine delalet eder.

Rüyada birisi tarafindan çagrildigini gören kimse, rezil kimselerle sohbet eder. Rüyada vali tarafindan çagnidigini gören kimse, büyük bir memuriyete atanir. Eger uzak bir yerden çagnisa (C.C.) a isyan eder.

Çağrılmak Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Çağrılmak yorumları

çiğdem

üniversitedeyken ölen arkadaşımın kalabalık bir maba başında oturmuş cin nasıl çağırılır tarif ediyordu.Bende ben korkarım çağırmayalım dedim çağırmadı.iskambil kağıtları ile oynamaya başladılar.ne anlama gelir bu?

murat

esime seselendim gel diye o gidiyodu

Murat

bir arkadaşım bana sesleniyordu. buraya gel diye.
bu ne anlama geliyor??

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica