rüyada görülen erkegin cinsiyet organi, mal, evlat Ömre

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Erkek Cinsiyet Organı görmek ne demek rüya tabirini rüyada erkek cinsiyet organı 2315 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada görülen erkegin Cinsiyet organi, mal, evlat ve Ömre isarettir. cinsiyet organinin ayiplanmayacak derecede uzadigini ve büyüdügünü görmek, evlat ve malinin cok olmasina isarettir. bir kimse kendi cinsiyet organinin kayboldugunu ve kendisinin de buna üzüldügünü görse, o kimsenin cocugu kaybolur. yahut yolculuga cikar ve haber alamaz. hasta ise ölür. Rüyada tenasül uzvunun uyanik görülmesi, sevinc, gayret, calisma ve ihtiyaci gidermege isarettir. cinsiyet organinin kesildigini gören kimse ölür, yahut mali gider, yahut evladi ölür ya da Erkek evladindan nesli kesilir yahut sehrinden uzaklasir. iki tane cinsiyet organinin oldugunu gören kimsenin iki erkek cocugu olur. kadin icin erkeklik cinsiyet organi onun erkeklik taslamasina. bazi tabirciler, bir kadin kendisinin erkeklik organi veya sakali oldugunu yahut erkek elbisesi giydigini görse, o kadin kocasina zulmeder ve kocasinin kendisine söyledigi sözün aynisini kocasina söylemesine isarettir, dediler. rüyada cinsiyet organini tutmak, ferahlik ve sevinctir. eliyle penisini tutup cikardigini tekrar yerine koydugunu gören kimsenin erkek bir cocugu olur. bazen de bu rüya, elinden cikan malin yeniden ona dönmesine yahut ismi unutulduktan sonra yeniden isim ve söhrete kavusmasina isarettir. bir yerde halk icinde ciplak oldugunu veya cinsiyet organinin uyanmis oldugu ve kendisinin de utanmadigini yahut hayirli veya serli bir is isledigini gören kimse, devlet isinden bir isi siddetle taleb etmesine ve bu isi elde etmesine, saninin yüce olmasina ve temenni ettigi seye nail olup düsmanlarina galip gelmesine isarettir. cinsiyet organini gögsüne kadar ulasmis görmek, calisma ve gayretinin ve talihinin yüksek olmasina isarettir. cinsiyet organinin zayif oldugunu gören kimsenin evladinin hastaligina ve söhretinin azalmasina isarettir. penisinin sünnet edildigini gören kimse iyi dindar olur. erkeklik organinin disilik organina döndügünü gören kimsenin kuvveti acizlige, horluga ve zayifliga döner. bir kadinin erkeklik organina dokundugunu ve o erkeklik organi disilik organina döndügünü görse, o kadinin halinin degismesine isarettir. fazla erkeklik organi, sirlari asikare etmeye ve kadinlari baska erkekler icin helal etmeye isarettir. rüyada erkeklik organinin demirden yahut bakirdan ya da herhangi bir madenden oldugunu görse, zengin olur, bazen de o kimsenin nesli kesilir yahut rahati gider. sünnet olmadigini gören kimsenin sünnet-i seniyeye muhalif hareketterinin dünyaca fazlaligina isarettir. cinsiyet organinda yara görmek, söylenmesi cirkin olan bir sözün söylenmesine isarettir. rüyada sünnet oldugunu gören kimsenin dinindeki üzgünlügüne isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Erkek Cinsiyet Organı, ile ilgili yapılan yorumlar

nuray

yuxuda esim uyuyan zaman cinsi orqanini elime aldigim zaman kopdugunu gordum ne kadar calisdim yerine koyamadim

gül

rüyamda eşimin cinsel organını okşadım ve inanılmaz derecede uzadı bu nedemek

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5305