Rüyada Beygir görmek ne demektir, 1861 BEYGİR

Rüyada Beygir Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Beygir görmek ne demek rüya tabirini rüyada beygir 1861 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada görülen Beygir insanin calismasi ve gayretidir. beygirlerin büyükleri dünya islemin fazilet] isidir. Rüyada beygirinin konustugunu görse, hanimi tarafindan mala nail olur ve sani yücelir. bazi tabirciler de, beygir, yolculuktur, demislerdir. bundan dolayi bir kimse beygirinin sirtinda gittigini görse uzak bir yere yolculuk yapar ve hanimi kendisine iyilikte bulunur. beygirinin toprakta ve cöplükte yuvarlandigini görse o kimsenin calisma ve gayreti fazla olur ve mali da ziyadelesir. beygirinin kendisini isirdigini görse, hanimi kendisine hainlik eder ve hakkinda riayetsizlik göstermege devam eder. beygirinin suda boguldugunu gören kimse ölür ve onun üzerine gelecek bir beladan korkulur. bir kimsenin beygiri calinsa, o adam hanimim bosar. yele ve kuyrugu kizi v.s. renkli olan beygir, sahibine üzüntüdür. bir beygire sahip olup, onu bagladigini gören kimse bir hizmetciye sahip olur. iyi huylu ve cabuk giden bir beygire bindigini gören, hayir ve saadete erisir. ata binme adeti olan bir kimsenin beygire binmesi. rütbenin düsmesine kiymetinin noksanlasimasina alamettir, denilmistir. esege binmek adeti olan birisi beygire binse, ö kimsenin ismi yüce, Kar ve kazanci cok olur. beygirin takimsiz, ciplak olarak bir sehre girmesi o sehre bir yabancinin girmesi ile tabir edilir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Beygir, ile ilgili yapılan yorumlar

mehmet

idrarını yapan atı kuyruk tarafından gördüm. bunun yorumu var mıdır acaba

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5371