Şuan sitede 13400 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Bıyık Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bıyık görmek ne demek rüya tabirini rüyada bıyık 128 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada bıyıklı olduğunuzu gördüyseniz, bu bencil olduğunuzun işaretidir. Sahtekarlığa uğrayacağınız anlamına da gelir.

Rüyada Bıyık görmek; Mala, bıyığı büyümüş görmek; kötü habere, bıyık ve sakalığını yolduğunu görmek; fakir düşmeye, bıyığını beyazlamış görmek; girişilen işten vazgeçileceğine, bıyık çıktığını görmek; kuvvetli olmaya işarettir.

Rüyada gör ülen bıyık görmek, mal ve servet ile tabir olunur.

Bir adamın Rüyada bıyığının kısalmış olduğunu görmesi, Sünnet-i Seniyye üzere hareket ettiğine
işarettir.

Rüyada bıyığın traş olduğunu veya kesilip azaldığını görmek, hayır ile tabir olunur. Böyle birinin borcu varsa, borcunu ödeyecek imkâna kavuşur.

Rüyada bıyığının yeniden bittiğini görmek, kuvvet kazanmaya işarettir.

Rüyada küçük bir çocuğun bıyığının büyümüş olduğunu görmek veya rüyada bıyıklı çocuk görmek, o çocuğun neşe ve süruruna ve büyümesine delâlet eder.

Bıyık ve sakalını kesmeyi âdet edinen kimse, rüyada bıyık ve sakalını kestiğini görse; rahatlığa, tasa ve sıkıntıdan kurtulmağa delâlet eder.

Hamile bir kadının rüyada kendisini bıyıklı görmesi, bir erkek çocuğu doğuracağına, hamile olmayan kadının bu rüyayı görmesi ise, hiç çocuğu olmayacağına delâlet eder.

Bıyık aynı zamanda vakar ve heybet işaretidir.

Rüyada Bıyık Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bıyık, ile ilgili yapılan yorumlar

masallah

rüyamda kendimi sakal tıraşı olmuş ve pala bıyıklı gördüm açıklaması nedir merak ediyorum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS