Rüyada Krem Renk Elbise Giymek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Krem Renk Elbise Giymek görmek ne demek rüya tabirini rüyada krem renk elbise giymek 10564 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Krem Renk giymek; krem rengin doygun bir renk olurluğunda, olgunluğu işaret etmesi sebebi ile rüyayı gören bir kişinin niyet ve ameller içkinliğindeki şe’nlerinde rahim tecellisinde olarak ilkeler ile özdeşlik arz eden şe’nlerde bulunulduğu kemalat haline işaret eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Krem Renk Elbise Giymek, ile ilgili yapılan yorumlar

aysun

rüyamda ölmüş babamla annem evdelermiş bende onlara pazardan meyve alıp gütüreckmim,ama pazarda yığınla dantelli ,keten elbiseler varmış birini giyiniyorum diğelerini cantaya koyuyarum ama elbiseler yoktu çantata,kendimi kalabalık arap bir ailenin içinde buluyorum .biriside eşimmiş ama çırıl ciplak ,neden böylesin ayıpdeğilmi diyorum

mürvet

Gündüz niyetine;
Rüyamda eşimi gördüm. Oturuyordu sandalyede. Kızımı kucağına almış ona sarılıyordu.
Ben ona sitemli sözler sarfettim. "Bizi bırakıp gittin, terkettin" dedim. Eşim de bana "Mürvet, sen bir ev daha değiştireceksin, yeniden taşınacaksın, ardından 15 yaşındaki gibi olacaksın" dedi.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0