Van Güncel

Van'da Sonsuzluk Kervanı programına yoğun katılım

Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sonsuzluk Kervanı' isimli şiir, ezgi ve söyleşi programı yoğun ilgi gördü.

Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Sonsuzluk Kervanı' isimli şiir, ezgi ve söyleşi programı yoğun ilgi gördü.

VAN - 'Kadının Gücü Van'ın Gücü' projesi çerçevesinde Edremit ilçesi Uygulama Oteli Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinlikte, Türkiye'nin tanınmış şair ve müzisyenlerinden Mikail Şimşek, Dursun Ali Erzincanlı, Serdar Tuncer ve Murat Belet, Vanlılarla buluştu. Salonu hıncahınç dolduran katılımcılar, okunan ilahi ve ezgilerle keyifli dakikalar yaşarken, okunan şiir ve söyleşi ile de duygu dolu anlar yaşadı. Filistin'de yapılan zulümle ilgili söyleşide Mescid-i Aksa ve Kudüs ile ilgili de şiirler okundu.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı'nın talimatları ile başlatılan, Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından koordine edilen 'Kadının Gücü Van'ın Gücü' projesi kapsamındaki programa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Ali Özvan, Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Selma Biçek ve vatandaşlar katıldı. Program yapılan dualarla sona erdi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Belediye, Edremit, Erzincan, Ozan Balcı, Türkiye, Van, Van Valiliği gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir