Van Güncel

Van'da 3. Anne Bebek ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı açıldı

Van'da, Atlantik Fuarcılık tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Van Anne Bebek ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı" kapılarını ziyaretçilere açtı.

Van'da, Atlantik Fuarcılık tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Van Anne Bebek ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı" kapılarını ziyaretçilere açtı.

Van: Ortadoğu Expo Fuar ve Kongre Merkezi'nde 7-10 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuarın açılışına Van Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nayif Süer, Van OSB Yönetim Kurulu Başkanı Memet Aslan, Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, Atlantik Fuarcılık Genel Müdürü Kadir Yaşar ve firma temsilcileri katıldı.

Fuara 42 firma ve 165 markanın katıldığını ifade eden Atlantik Fuarcılık Genel Müdürü Kadir Yaşar, "Anne ve bebek ihtiyaçlarına dair tüm ürünler, ihtiyaçlar bu fuarda bulunuyor. Fuarda bebek bakım, kadın hijyen ürünleri, çocuk ve genç odaları, bisikletler, oyuncaklar yer alıyor" dedi.

Ayrıca bu sene fuarda ilk defa '1. Atlantik Çocuk Festivali'ni de başlattıklarını vurgulayan Yaşar, "Fuarımızda ayrıca aileler fuar alanını gezerken, alışveriş yaparken, çocuklarının da keyifli zaman geçireceği bir alan oluşturduk. Çocuk atölyelerinin yer aldığı alanda; resim atölyesi, kum boyama atölyesi, bileklik-takı atölyesi, yüz boyama atölyesinin yanı sıra çocuk animasyonları ve mini ilizyonlar yer alıyor. Bu çerçevede tüm Van halkını bu renkli fuarımıza davet ediyorum. Umarım katılımcı firmalar için çok bereketli bir fuar olur. Ben bu anlamda fuarımıza destek sunan tüm sponsorlara ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Van haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Van Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Van'ın dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, Festival, Memet Aslan, Nayif Süer, Van, Van Ticaret Borsası gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir