Ardahan Kültür Sanat

Turizm haftasında turizm gezisi

Ardahan'da Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında kentte bulunan turizm rotasına gezi düzenlendi.

Ardahan'da Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında kentte bulunan turizm rotasına gezi düzenlendi.

Ardahan - Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında Çıldır ve Posof ilçelerinde bulunan tarihi, turistik alanlar gezilirken turizme yönelik hizmet veren Çıldır İlçesinde Çıldır Konağı oteli ile Posof ilçesinde doğa turizmine hitap eden Sevahir otel ziyareti yapıldı.

Ardahan Turizm İl Müdürlüğü tarafından organize edilen gezide, Şeytan Kalesi ve Mozeret kanyonu, Posof Kol kalesi ile Bayraklı tepe ziyaret edildi. Ardahan İl Kültür ve Turizm Müdür Vekili Uğur Dede, bizler, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü olarak, doğal güzelliklerimizi korumak, tanıtmak ve bu güzellikleri ziyaret eden herkesin unutulmaz anlar yaşamasını sağlamak için paydaşlarımızla çalışıyoruz dedi.

Dede, ''Etkinliğimiz sırasında gördüğünüz tarih ve kültürle harmanlanmış atmosferin tanıtımı çok önemli. Bizler, bu değerleri gelecek nesillere aktarabilmek adına üzerimize düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye kararlıyız. Bu güzel etkinliği gerçekleştirmemize olanak sağlayan başta Valimiz Hayrettin Çiçek ve katılımcılara teşekkür ediyorum. Umarım bu deneyim, tanıtıma da büyük katkı sunmuş olur'' dedi.

Etkinlik sonrasında 15-22 Nisan Turizm Haftası kapsamında yerel ve ulusal gazetecilere teşekkür belgesi takdim edildi.

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Ardahan haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Ardahan Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Ardahan'ın dört bir yanından Kültür Sanat haberleri de dahil olmak üzere, Ardahan, Çıldır, Kale, Posof gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı (İHA) Hakkında

İhlas Haber Ajansı (İHA)
Diyadinnet.com olarak, İhlas Haber Ajansı ile işbirliği içindeyiz. Bu sayede, Bölgemiz ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen anlık haberlere kolayca ulaşıyoruz. Güvenilir bilgi kaynaklarıyla, geniş bir haber yelpazesini doğru ve hızlı bir şekilde okuyucularımıza sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir