Muş Güncel

TFF3. Lig: 1984 Muşspor: 2- Bursa Yıldırımspor: 2

TFF 3. Lig 4. Grup 21. haftada 1984 Muşspor, sahasında karşılaştığı Bursa Yıldırımspor ile 2-2 berabere kaldı.

TFF 3. Lig 4. Grup 21. haftada 1984 Muşspor, sahasında karşılaştığı Bursa Yıldırımspor ile 2-2 berabere kaldı.

Muş - Hakemler: Emre Can Furuncu, Musa Çetindemir, Ahmet Algün,

1984 Muş Spor: İlker Günay, Salih Zafer Kurşunlu, Efe Karaoğlu, Bertuğ Başdemir, Mahsun Çapkan (Taha Tunç dk. 67), İlker Avşar (Ozan Papaker dk. 67), Ahmet Abdullah Çakmak (Ömer Çetinbaş dk. 57), Mervan Yusuf Yiğit (Ebu Sıddık Çetin dk. 57), Furkan Gedik, Kadir Yazıcı, Yusuf Yıldırım

Bursa Yıldırımspor: Mertcan Babat, Oğuzhan Kandemir, Doğanay Kılıç, Gökhan Erdöl (Burak Osman Gençal dk. 80), Erdal Kaya (Çağlar Özel dk. 60), Mehmet Bağlı (Gökay Güney dk. 80), Rüştü Hanlı, Hakan Demirci (Furkan Özdemir dk. 71), Emirhan Kayalar, Ahmet Arda Çakmak, Utku Burak Kunduzcu

Sarı kartlar: Mervan Yusuf Yiğit, Efe Karaoğlu, Mahsun Çapkan (1984 Muşspor Oğuzhan Kandemir (Bursa Yıldırımspor)

Goller: İlker Avşar (dk. 4), Salih Zafer Kurşunlu (dk. 90+8), (Muş 1984 Muşspor), Gökhan Erdöl (dk. 37), Furkan Özdemir (dk. 86) (Bursa Yıldırımspor)

Kaynak: İHLAS HABER AJANSI
Diyadinnet.com olarak, Muş haberinin içeriğini herhangi bir şekilde değiştirmeden, abonesi olduğumuz Anadolu Ajansı ve İhlas Haber Ajansı (İHA)'dan aldığımız haliyle sizlere sunuyoruz. Muş Haberleri kategorisindeki bu haberin doğruluğu ve güvenilirliği ile ilgili tüm hukuki sorumluluk ilgili haber ajanslarına aittir..
  • Diyadinnet.com olarak, sizlere en güncel ve doğru haberleri sunmayı ilke ediniyoruz. Bu kapsamda, Muş'un dört bir yanından Güncel haberleri de dahil olmak üzere, 1984 Muşspor, Muş, Spor gibi önemli konularda haberleri takip ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz.
  • Diyadinnet.com'u daha da geliştirmek için sizden gelen geri bildirimler bizim için çok önemlidir. Haberlerimizin içeriğiyle ilgili herhangi bir endişe, öneri veya sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
  • Haberle ilgili yorumlarınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşabilirsiniz.
  • Bu haberi beğendiyseniz, lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak sevdiklerinizin de haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir