Rüyada Tesbih Çekmek Görmek

Rüyada yapilan tesbih, saliha bir kadina, helal geçime, veya askerlere isarettir. u Teala yi Tesbih ettigini gören kimse mümin bir kimsedir. Rüyada "Subhanallah" dedigini gören, üzüntülü, hapis, hasta veya bir seyden korkuyorsa Allah u Teala, ummadigi yerden, üzüntüsünü, hapsini, korkusunu giderir.

Rüyada Rabbini tesbih ettiğini görmek, manevî makamın yüksekliğine, ahiret hayatının mamurluğuna ve helal rızka delâlet eder.

Allah u Teala yi tesbih ettigini gören kimseden Allah, bütün sikintilari giderir.

Rüyada farz namazi kilip, arkasi sira tesbih, tehlil ve tekbir ettigini görse, borç ve zimmetten kurtulmasina, nezir ve ahdini yerine getirmeye isarettir.

Rüyada tesbih çekmek Rüyayı gören için yakın arkadaşlıklara ve sağlam dostluklara yorumlanır. Rüyasında tesbih çektiğini gören bir şahsın arkasında daima iyi kimseler bulunur. Tesbih çeken kişi şayet Allah cc. zikri yapıyorsa, bu Rüya onun bazı hastalıklarından kurtulacağına Sağlık sıhhat bulacağına, eğer borcu bulunuyorsa borçlarını ödeyeceğine, sıkıntılarına çözüm bulunacağına ve emniyet içerisinde kalınacağına işarettir.

Rüyada Rabb-i Kerimi'ni tesbih ettiğini görmek, mümin olmanın alâmetidir. Çünkü Allahu Teâlâ'yı tesbih etmeyen kâfirdir.

Rüyada tesbih ettiğini görmek, saliha bir kadına, helâl kazanca, nimet ve berekete, izzet ve şerefe ve faydalı askerlere delâlet eder.

Rüyada Tesbih Çekmek yorumları

MEHMET

RÜYAMDA BÜYÜK TANELİ SİYAH TESBİH GÜRDÜM

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Alfabetik Rüya Tabirleri
Copyright © 2004 - 2017 diyadinnet.com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abonesi olduğumuz İhlas Haber Ajansı (İHA), Doğan Haber Ajansı (DHA) ve Anadolu Ajansı (AA) alınan haberlerin herhangi bir ortamda basılması ve yeniden yayımı, ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.
Rüyada Harap olmak Görmek | Rüyada Harar Görmek | Rüyada Hararet Görmek | Rüyada Hardal Görmek | Rüyada Hardal tohumu Görmek | Rüyada Hardaliye Görmek |