Rüyada Taşlamak Görmek

Had ve şeriat hükmünü yerine getirmek maksadıyla yapılan taşlanma, taşlanan kişinin günahlarının mağfiret olunmasına işarettir.

Rüyada birini taşlamak o kimseye sövmeye, ırz ve namus hakkında iftiraya, Karada av avlamak için taş atmak kazanç ve ganimete, Kendi başına taşş atıldığını görmek amiri yahut reisinin kendisine itimat edip sığınmasına ve kendisinden alacağı öğütle esenliğe çıkmasına yahut üstlerine dost ve onlara hayrı tavsiye eden biri olmaya yorumlanır.

Rüyada dağdan üzerine taş atıldığını görmek, orada vaki olan zulümden yöneticilerin haberdar olmalarına, Birine sapanla taş atmak, o kimseye hak ve sevap olan şeyde katı kalplilik yapmaya, Kadınların kendisini taşladığını görmek, hilebaz kadınlar tarafından kendisine hile yapılmasına delalet eder.

Rüyada kişi birisini taşlıyorsa kötülük yapar, taşlanıyorsa güç durumda kalır.

Rüyada Taşlamak yorumları

erdogan

rüyada karşımdaki insanın kafasına 3 taş atıyom ve her seferde paranı biraz biriktir diyom her taşın arısı yüksemiyo

Sinan Aslan

Ben bi rüya gördüm rüyamda bir sürü yanan ağaçları gördüm sündürmeye çalışıyorduk ama sündüre medik bir sürü itfaiye geldi yinede sündüre Medi Ağaçlar Alev içinde kaldı lütfen yardımcı olun teşekür ederim saygılar

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*