Rüyada Şimşek Görmek

Habere, gizli olan şeyin açığa çıkmasına, sapıklıktan sonra hidayete, kayıp kimsenin gelmesine, sıkıntıda olanın kurtulmasına, uzaktan gelecek menfaate,

Şimşek görmek hastanın vefatına, şimşeğin elbisesini yakması hanımı hasta ise vefat etmesine, değillse bir üzüntüye, Şimşek bazen ordunun savaş hazırlığına delalet eder.

Rüyada gökte şimşek ve yıldırım, uğraşmaya işarettir. Başına veya evine yıldrırm düştüğünü görmek, o kimsenin zarara uğrayacağını gösterir.

Rüyada gökte şimşek ve yıldırım görmek zorluklarla mücadele edeceğinizi belirtir. Başına veya evine yıldırım düştüğünü görmek, o kimsenin başına bir çok sıkıntı geleceğine yorumlanır.

Yine aynı zamanda yağmur yağıyorsa, büyük bir bolluğa yorumlanır.Rüyada şimşek çakması, çok sevineceğiniz bir haber almak demektir. Şimşek çakarken Hava aydınlanıyorsa Rüyayı görenin geleceği çok iyi olacak demektir.

Rüyada şimşek çaktığını görmek, kısa vadeli zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Eşsiz haberdir. Aynı zamanda kişinin geleceğinin parlak olacağına işarettir.

Rüyada şimşek çakması, eşsiz bir haberdir. Şimşek çakarken hava aydınlanıyorsa Rüya sahibinin geleceği güven altındadır. Yine aynı zamanda yağmur yağıyorsa, büyük bir bolluğa işarettir.

Rüyada şimşek çaktığını görmek; kazancın artmasına, korkuya kapılmaya, zengin olmaya ve bütün üzüntülerden kurtulmaya işarettir.

Rüyanıza Benzer Tabirler

Rüyada Şimşek yorumları

Yavuz

Rüyamda şimşekler öyle çakıyorduki gökyüzü aydınlanıyor evim sallanıyordu. Peşpeşe onlarca şimşek çakıyordu.

elif

Meraba ben rüyamda hava kararmış şimşek böyle top halinde olup birden patladığını gördüm.Yukarıdaki bilgilerde rüyam tam açık anlayamadım rica etsem cevap yazarmısınız.

Fatih

selamünaleyküm ben rüyamda bir odanın içinde mezarlıklar gördüm bazılarının içinde şimşek çakar gibi ışık vardı bazıları da sadece mavi filorasan ışık yanmış gibi berrak bir şekilde duruyordu ben o şimşek çakan mezarların üzerine atlayıp dua edip durduruyordum eşimle beraber dua ederek mezarların hepsini berrak loş bir ışık haline getirdik ve ben bir tane mezarın üzerine uzandım çok rahatlamış bir şekilde uyandım. bu rüyanın tabiri nedir.

İsa

Ben rüyamda yağmurun yağdığını gördüm. ben yağmuru seyrederken biranda dünya kapkaranlık oldu ve ben tam içeri kaçmaya çalışırken, şimşek beni çarptı ve ben an çekişirken iki şey aklıma geldi. birincisi günahlarım ikincisi ailem. tam ölüyorken uyandım. o kadar gerçekçiydi ki daha önce hiç böyle bir rüya görmedim.

Ozan

arkadaşlar kimi iyi kimi kötü diyor ben bir kıyamet alameti gördüm babannemlerin evinden oturmuş bilgisayara bakıyordum sonra babam geldi ve oğlum kıyamet kopacak diyorlar dedi şahsen ben tam olarak kıyamet alametlerini bilmiyorum tabi tam camdan baktım oradaki bir toprak bütünlüğü belki tam dağ diyemem ama bir toprak bütünlüğünün üzerine aynı anda 2 adet kıpkırmızı yıldırım düştü hava aydınlıktı ama zaten ben kıyamet kopuyor sandım ama babam gülerek yok oğlum yok o kıyamet değil alameti dedi sonrada televizyonda sanki buradaki olayı bi anda bütün dünya öğrenmişçesine bütün hocalar televizyonda kıyametin kopmasına çok az kaldı kıyamet çok yakında kopacak gibisinden şeyler söyleniyordu...

acaba bu rüyamı yorumlayacak birisi varmı lütfen

ahmet

rüyamda şimşek çakmasının ne oldugunu azda olsa ogrendim

selma

ben şimşekten korkarım ama ruyamda şimşekler sankı dans edıyordu sonra kameraya ceksemmi dıdım ama şimsekler carpar dıye cekmedım ama arkadasım vardı yanımda

Mehmet

Rüyamda Başka Evlere Çok Şiddetli bir şimşek çakıyordu ve evler yanıyordu kendi evimize düşceğini düşünüp korkuyordum

fatih

ilk başta kötüye işarettir diyolar sonrada zengin olacağına işarettir diyo bende anlamadım :D

bilal

rüyamda gece evden çıktım ve biraz yürüdükten sonra gökyüzünde şimşek çakmaya başladı. ardından 10 saniye aralıklarla tekrar tekrar şimşekler çaktı ve herseferinde bana yaklaşmaya başlayınca eve döndüm ve kapıyı açmaları için kapıyı şiddetle ve korkuyla çalmaya başladım.
kapıyı eşim açtı ancak geç açtığı için kendisine kızdım.eve girdim ancak pencere açıktı. şimşek çakma olayı durmuştu.
ve uyandım.
yorumunuzu alabilirmiyim.

NEJLA

RÜYAMDA KIYAMA DURMUŞ NAMAZIMI KILIYOR VE TİTRİYORUM SANKİ O AN SADECE RABBİM VE BEN VARIM VE SONRA GÖKYÜZÜ KAPKARANLIK VE KÜÇÜK KÜÇÜK AMA BİR ÇOK ŞİMŞEK VAR ETRAFIMDA VE DAHA SONRA BABAMDAN BİR DESTE PARA ALIYORUM

sedat

ya benimde başımdan geçti gece rüya gördüm gerçek gibiydi öldüm sandım ya titriyerek uyandım :D

Onur

Ruyada gokkyuzunde durmadan shimshek chaktigini, be shimshek ishiklarinin arapca Allah yazdigini gordum... sonra da yine arapca Muhammed yazdigini gordum.. sonra Muhammed yazisi bu sefer dikey shekilde yazilarak yildirim gibi yer yuzune temas ettigini gordum. inshallah iyi bir ruyadir...

zeynep

rüyada gökyüzünde ışık görmekk

ahmet

rüyamda şimşek çaktığını görmeyip ışığını görüp korktum

tuğçe

ben korkarım rüya görmek şimsek çatar ama her gün korkuyorum rüyamda korular korkuyorum
ben sizden başka şimsek çatma çatar.

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*