Rüyada Saray Görmek

Rüyasında bir kimsenin kendisini pırıl pırıl bir avizelerle süslenmiş bir sarayda görmesi genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata; tecrübeli bir yaşta ise, yeni ve çok hayırlı bir işe; bir kadın için kendisinin çok beğenip zevk alacağı çok neşeli ve eğlenceli bir toplantıya işarettir.

Bir kimsenin kendini bir sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki gayretlerinden dolayı umulmadık bir ödüle yorumlanır.Orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına yorumlanır. Bir kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıya yorumlanır.

Saray, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Büyük, görkemli, güzel bir saray herkesin kıskanacağı güzel bir evlilik, geleceği parlak bir iştir.

Rüyada bir sarayda bulundugunuzu ve etrafinizda bir takim kimselerin, size hizmet ettiklerini görmek, dikkat etmezseniz islerinizin kötüye giderek gittikçe bozulacagina, rakiplerinizin bos durmayip, durmadan kuyunuzu kazmakta olduklarina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saray görmek, mal, rütbe ve makarna isarettir.

Zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada büyük bir saray ve içinin mutlu insanlarla dolu olduğunu görmek; devlet kapısında bir işinizin olacağına ve üzüntülerinizin son bulacağına işarettir.

Rüyada Saray yorumları

Alisa

ruyamda bir sarayin bir dag uzerinde oldugunu butun sevdiklerimin orda disrda oturdugunu ve onlarin icindede en sevdiyim rahmetluk babaanem vardi sarayin bahcesi bir cenneti sanki

onur

gösterişli bir sarayda yanımda birileriyle yürüyordum. açık bir pencerenin ordan geçerken aşağıda uzun boylu uzun saçlı güzel bir kız gördüm. sanki beni bekliyormuş gibi, beni görünce sevinmişti. gerçek hayatta aradığım kişiydi sanki

ozde

gorkemli buyuk cok guzel ihtisamli bir saray ama ici kucuk bir oda kadar ve bakimsiz pislik icinde not:bu bir istihare ruyasi

seher

sarayın içini geziyordum muhteşem güzellikteydi her taraf ışıl ışıldı ve ben mutluydum

YORUM EKLE

Dikkat: !!! yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!! Yorumlar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

İsim*
Yorumunuz*